Ребенку сегодня год. Это моего мужа 2 родная сестра . Нас сейчас в городе нет, но она и смс не написала, вообще на морозе. Вообще м она выложила фото , что у малого день рождения я под фото написала поздравления.
Ответ для20212223
Не всім таке подобається. Якщо я не запрошую і не святкую, то не хочу, щоб до мене їхали не запрошені. І сама так ніколи не зроблю.
Запросили - купила подарунок - поїхали. Ні - всі живуть спокійно далі.
Ви такі, а ми такі.
Ми за день два домовляємось що заїдемо на кілька хв, якщо що.
А для мене жлобство, коли хрещені дитини вважають що круто зекономили на подарунку для дитини якщо батьки не закатали пір. Навіщо тоді взагалі погоджуватись хрестити дитину з таким баченням «економії». Чи на кожен празник тре живота набити і відбити суму того подарунку???
Kassiopeyaeva• 22 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Мы сами ездим поздравлять крестников, независимо от того, празднуют ли, зовут или не зовут.
Считаем нашей обязанностью заехать и поздравить крестника/цу. Если в другом городе, можно было подарок НП отправить.
Як я таке не люблю… коли хтось їде без запрошення в мій дім((((