Королева Сарказма• 22 августа 2024
Ревакцинація КПК
Доброго дня.
Підкажіть будь ласка, хто нещодавно діткам робив ревакцинацію КПК, яку прививку робили і як перенесли? Чи були побічні дії.
І чи можна зараз робити, так як через неділю в школу.
Дякую.
кураГАЛЯ• 22 августа 2024
Не знаю як ревакцинація, але реакція на вакцину КПК проявляється саме деякий час, декілька днів. Навіть в інструкції це вказано і так було у моєї доньки. Не пам´ятаю коли саме, може і через тиждень була реакція у вигляді температури і висипу.
Тектологиня 80lv• 22 августа 2024
Це вакцинація, перевірена роками і роками, все ок. Ну. може бути незначна реакція, але прямо ніочго критичного.
Тектологиня 80lv• 22 августа 2024
Зараз, до речі, спалах кашлюку почався, покоління анивакцинаторів жаліється. що боляче і кашель до рвоти та переламаних ребер - суто коменти під парою відео в ТікТок побачила... ХЗ, здається, все ж день субфкрильної тепмератцури це легше
Королева Сарказма
• 24 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Дякую!
Королева Сарказма
• 24 августа 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую