СирОжино пирОжино• 22 августа 2024
Дівчата, розкажіть про свій досвід закоханості в друга.
Як вирішували ці стосунки?
Не пью, не курю• 22 августа 2024
Як раз була в музеї Ольги Кобилянської, вона дружила з чуваком і закохалася, освідчилася йому, а він їй відмовив і одружився з красивою дурепою. :)
Нагадало.
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Любовь любовью,это отлично,но всегда делала акцент на мужчин,которые любили меня
Я Головна• 22 августа 2024
Дружимо з 2002 ррку. З мого боку закоханості ніколи не було, виключно: френд зона. Я йому подобалась, але вирішили, що краще бест-френд-форева ніж тимчасовий романтік.
Він моя найкраща подруга вже 22 роки, йому довіряю все (ключі від житла, секрети, плітки, сльози і радощі) люблю шалено (як друга), за нього вирву кадик любому і це взаємно.
Я не Тролль• 22 августа 2024
Сказав ’не треба портити дружбу’. Зараз відома й багата людина він, а я так....хвора жінка в літах, яка ледь жевріє. Він не знає, хоч інколи дзвонить з питаннями. Не знаю чи хотіла б реально зустрічатись з ним...скоріше ні
пАлАвинкА• 22 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Отут не зрозуміло з термінами дружби
Ответ дляЯ Головна
тайминг странный, так с 22 или 22 лет?
Я Головна• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
тайминг странный, так с 22 или 22 лет?
Сорі, з 2002, з інституту.
Ответ дляЯ не Тролль
нах он нужен, этот черт равнодушный?
Я не Тролль• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
нах он нужен, этот черт равнодушный?
Колись дружили і дуже. Він з бідної сім´ї, інколи його підгодовувала, перевдягався в мене (він курсантом був). Ех
Я Головна• 22 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Отут не зрозуміло з термінами дружби
Чому? Все зрозуміло, ми настільки рідні один-одному, стільки усього пережили разом (сліз радості і соплєй разчарування).
Кіна не буде• 22 августа 2024
Каждый создал семью.
Я счастлива, как он не знаю.
Когда-то общались, сказал что не все у него ок.
От подруг наслышана, что он очень нервничает когда про меня спрашивает его жена. Не понимаю зачем ей спрашивать?
Я счастлива, как он не знаю.
Я не Тролль• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
Думаю вы зря ему помогали, зря вы это делали, он того не стоил
Він гарна людина, але не в курсі, що я в жопі і як живуть прості люди забув. Ну час пройшов, якось треба підніматись. По суті то єдина людина,яка вірить в мене. Мені соромно щось просити (не про матеріальне мова). Можк щось після війни зміниться
Ответ дляЯ не Тролль
В чем он хорош? Тупая мразь, которая ничего для вас не делает? Чем вам поможет его вера в вас?
Ладно бы помогал материально, физически.
Не понимаю, честно. Это не друг и не мужчина, а оно.
Ответ дляЯ не Тролль
Если он богатый, я бы сдала его конкурентам, хоть какой-то толк. Никакой это не друг и не прекрасный человек, конечно.
Ответ дляЯ не Тролль
Самое грустное, что таким как этот мужик, проще выжить. Есть деньги выжить, откупиться, полечиться. Это грустно и несправедливо.
Ответ дляЯ не Тролль
Вам надо сконцентрироваться, стать сильнее, выжить и пережить этого мужика. Потому что вы намного важнее, чем он.
Я не Тролль• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
Зараз так. Але він не відкупився, грошей достатньо,але той рідкісний випадок, коли не відвернувся і не підставляє країну. Сім´я теж тут, хоча є свіє житло за кордоном.
Мене більше відштовхнула якась правильність. Юна була, не розуміла.
Ответ дляЯ не Тролль
Це не ваша людина. І це навіть не друг інакше допомагав би вам з початку війни. Повірте ця істота не заслуговує навіть ваших думок про нього, не те що дружби чи кохання.
Я не Тролль• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
Дякую за свіжі думки. Гарного дня і тільки перемог)
Я Головна• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
Родные в чем? чем он помогал вам во время войны?
Під час війни допомогав морально як міг, ми були в різних районах міста, але постійно на зв´язку. Кожен із нас має власну родину, в першу чергу ми дбаємо про ’найближчих’, а потім одне про одного.
І маю зустрічне питання до Вас, для Вас особисто дружба ділиться на до/під час війни?