ЯсноВидящая• 22 августа 2024
Навіщо Дорофєєва покинула Дантеса і пішла до Кацуріна? Що в голові було?
2 дітей, чоловік подруги, ще й бізнес спільний з колишньою... таке
Напевно пристрасть вже пройшла і жалкує
Свій варік• 22 августа 2024
Куцурин её дерет во все дырки, Дантес не такой, волосы надьке на руку не наматывал , а у куцурина она глотает голубое горло
Забрызжу ядом• 22 августа 2024
Ответ дляСвій варік
О , так його колишня здихалася від нього?
Чому ж тоді сльози лила ?
Банка з медом• 22 августа 2024
Ответ дляСвій варік
вам завидно чтоли?))
Пенек Возмездия• 22 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Чому ж тоді сльози лила ?
Можливо затрахав вже. В знайомої чоловік залазить на неї ще й діти спать не лягли. Ще й всі в одній кімнаті. Хворе що сказать. Може й цей такий мачо засранець😆🤔
Свій варік• 22 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Чому ж тоді сльози лила ?
Для пиара
Olivia 666• 22 августа 2024
Діло не в голові,а в трусах що в нього що в неї. Видно зачепилися піськами.
Кусман Сиру• 22 августа 2024
Вони не були подругами ,це хлопці дружили .Так буває ,люди люблять не завжди до самої смерті .Я скоріше не розумію як така як Надя обрала Дантеса колись
Перемелица• 22 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Почему?
Сама купляю квіти• 22 августа 2024
Ответ дляСвій варік
А вы откуда такие подробности знаете?
Кацурин и вам наматывает?
Бо Надежда ж не резиновая...
Кацурин и вам наматывает?
Бо Надежда ж не резиновая...
Свій варік• 22 августа 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А вы откуда такие подробности знаете?
Кацурин и вам наматывает?
Бо Надежда ж не резиновая...
Кацурин и вам наматывает?
Бо Надежда ж не резиновая...
Куцурин всех наматывает
КарамбОлька• 22 августа 2024
Такая красивая и таких отстойных мужиков выбирает. Кацурина еще вообще умудриться надо было найти
Свій варік• 22 августа 2024
Ответ дляMe-e8b3
Не умеет она выбирать мужиков. Один почти бесталанный нищук патлатый, другой детный алиментщик.
Ничего что алименщик, денег всем хватит
Ангелок з ріжками• 22 августа 2024
А Потап теж з якоюсь Настіною подругою зрадив. А тепер сопливу пісеньку придумав. Підстаркуватий дон Жуан.
Оябунчик• 22 августа 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та Настіна подруга підсліпувата чи була п´яна в дупль? Ще хтось хоче того потапа...
Підмітайло• 22 августа 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
А шо вони вже з Настею розбіглись?
Гарні диньки• 22 августа 2024
Ответ дляOlivia 666
Де в неї та піська? там одна лобкова кісточка і тазові кісточки)))
Ангелок з ріжками• 23 августа 2024
Ответ дляПідмітайло
А шо вони вже з Настею розбіглись?
Неофіційно розбіглись. Спочатку приховували, що разом, тепер приховують що не разом ))
Міряю від одиниці• 23 августа 2024
Ответ дляOlivia 666
3 см різниці, це суттєво
Ананомчикус• 23 августа 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Как интересно. А с какой подругой зрадив и какую песню посвятил? Подруге что ли? Чи Насте извинительную?
А Настя так и не родила?
Ангелок з ріжками• 24 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
А Настя так и не родила?
Не знаю хто така і кому присвятив 🤷🏼♀️ 😀