3@йk@• 22 августа 2024
Як часто ви купуєте своїм школярам рюкзак?
Сосиска_Втесте• 22 августа 2024
Первые три года ходила с одним, в этом году будет новый. Хочет новый уже
Стріляний птах• 22 августа 2024
1-3 клас отходил с одним рюкзаком. На 4 класс купили новый, больше по литражу. В 6 класс таскал свой не большой городской рюкзак (покупали чисто для походив на танцы, кинуть сменку, форму, воду).
Пару недель назад я себе рюкзак купила, сын загреб его себе.. в 7 класс )
Дама с собачкой• 22 августа 2024
1-3 клас був один. зараз йде в четвертий клас, купуємо новий.
просто тому, що старий вже набрид. він функціональний і цілий, буде про всяк випадок на заміну
Бринзолетта• 22 августа 2024
1-4 клас, потім 5-8, 9-11 класи. Але чотири роки майже практично на дистанційці, то рюкзак останній як новий, мабуть в наступному році і в універ з ним буде ходить ))
Помилуйте мадам• 22 августа 2024
А какой рюкзак в пятый, такой мягкий тканевый, как выбирать? Девочке