Миловидна леді• 22 августа 2024
Ресурс для підготовки для НМТ
Вітаю всіх шановні порадниці!
Хочу запитати відгуки хто що може порадити стосовно підготовки до НМТ онлайн ресурси. Цікавить українська та англійська мова.
В мене і в доньки вже голова обертом від тих сайтів та різних пропозицій. Важко визначитись. Дякую всім заздалегідь за відповіді❤️🤗.
Запасная спина• 22 августа 2024
Готовилась по этим вебинарам. Сдала нмт хорошо, поступила на бюджет)
Незнакомлюся• 23 августа 2024
Донька готувалась до укр мови на курсах Анни Качмар, Зно на 200. Залишились дуже задоволені. Брали курси з контролем. НМТ здала на 191.