Агент Пинкертона• 22 августа 2024
Не пішло схуднення( Мабуть зірвусь і почну лопати все що криво лежить((
Чому інколи легко стежити за харчуванням. А інколи дуже важко? От хочнться їсти і все... (( Харчування аналогічне.
Сирожено_пирожено• 22 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я навіть не про вагу, це ясно що ефект ще рано чекати, я про те, що я якась вічно голодна.
Я в вас верю, горжусь. Вы умничка. Просто продержитесь хоть месяц😘
Главное, что начали. Это всегда тяжело.
После 18• 22 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я зараз на АД..
Оу... отсюда и аппетит, отсюда и вероятный набор возможен. Очень сложно при приеме сбрасывать, поэтому не сдавайтесь
земляника7• 22 августа 2024
Ответ длягодовасик
Садитесь на интервальное 20/4 или 22/2 и за месяц похудеете на 10 кг и уберете инсулинорезистентность и лептинорезиситентность.
Погуглите про лептин. Именно он отвечает за сытость.
Спустя 7 месяцев интервалки 18/6 у меня наконец то ушла лептиноР-ть.
Теперь поев, я чувствую что я полна.
Так за 4 часа еды можно набрать 3000 ккал
Как же тогда худеется?
Агент Пинкертона
• 22 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
Насправді, це не так важко, коли немає заборон.
Ви зриваєтесь саме тому, що забороняєте собі певні продукти.
Навіть якщо вам хочеться з´їсти торт, то від шматочка нічого не буде. А от коли є заборони, то ви спочатку їсте яблучко, потім трохи сиру, потім гречку, потім ще щось, а хочеться-то все одно торт! І потім ви зриваєтесь на цей торт.
Коли я ’стежила’ за харчуванням, то важила 65 кг. Зараз я їм все, що захочу, просто не переїдаю, і важу 54.
Супер, Ви молодець!
Агент Пинкертона
• 22 августа 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Главное, что начали. Это всегда тяжело.
Дякую!
Агент Пинкертона
• 22 августа 2024
Ответ дляПосле 18
Мені назначили його в тому числі і від компульсивного переїдання. Мав би допомагати а не навпаки.
годовасик• 22 августа 2024
Ответ дляземляника7
Как же тогда худеется?
Вся фишка в том, что желудок сокращается. И уже через неделю или две вы в себя за такой промежуток времени не впихнете 3000.
Потому люди так прекрасно и худеют на интервале 20/2 на 10 и на 15 кг за месяц.
Агент Пинкертона
• 22 августа 2024
Ответ длягодовасик
Я люблю інтервальне+кето, але боюсь нашкодити ниркам і щитовидці.
бювет_в_обед• 22 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Супер, Ви молодець!
Дякую)
Просто секрет в тому, що треба не заставляти себе, а придумувати лайфхаки.
Я ще хожу на тренування зараз по 2-3 раза на тиждень. Але це вид спорту, який мені подобається.
Раніше ж ходила в зал з тренером, не могла себе затягти на ті тренування. Більше року страждала, змушувала себе.
А зараз, навпаки, жалкую, якщо пропускаю.
годовасик• 22 августа 2024
Ответ дляМerida
Да, есть такое. Но это возможно после полного обследования. И по рекомендации врача
Вот я недавно узнала, что мусульманский намаз (5 раз в день ) по сути это же прекрасные упражнения для поджелудочной.
У мусульман очень редко встречаются проблемы с этим органом.
Агент Пинкертона
• 22 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
Дякую)
Круто!
Ответ длягодовасик
Статистику не читала, но да. Скручивания - это хорошо. Правда, для истинного сброса желчи, другие упражнения. И с бутылочклц тёплой воды
Агент Пинкертона
• 22 августа 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Покладіть рівненько від гріха подалі.
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене проблема з вічуттям насичуваності.
готуйте 300 уе на врача разом з здачею аналізів щоб знайшли причину і допомогли вам схуднути. Я теж не худла коли був збій гормональний, пішла до врача, зараз рахую калоріі і в день спалюється по 300 грам і це я без спорту, на дому працюю і раз в 2 дня ходьба.