Ужгород• 23 августа 2024
Ви до школи вже готові?
Вже все купили?я сьогодні купила зошити +спортивний костюм доньці,для сина потрібно міряти .Буду працювати тиждень,трішки хвилююсь що не встигну все купити,+дитячий день народження
Обращеница• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Проще относиться к школе - это как?
Именно так, проще. Не делать культа ни из самой учёбы, ни из покупки десятка тетрадей и линейки. И тем более шмоток.
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Все це можна купити в найближчому магазині, навіть в Аврорі
Ну кому як))я там для дітей нічого не купую,те що купувала меламінові губки і кисневий порошок
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Молодша готова повністю. Старшій ще нічого не купляла. Взяла їй зошити і ручки, забракувала. Тому чекаю поки знайде час щоб піти зі мною в магазин. Їй гроші не дам щоб сама купила, так як купить усе, але не те що потрібно
Я вас розумію)
ЛюблюДевчонок• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Я вас розумію)
Ага. З останніх покупок. Мам, дай гроші на новий одяг. Тримай доню. Приходить одна кофта явно б/у. Доню, тебе часом не обманули, 3 тис за одну облізлу кофту? Так це лімітована серія, нова аж 4 тис коштує. Слів не хватає.
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Когда они успели привыкнуть? 2 кода ковида, 2 года войны...
Ви вмієте читати??😂 моє дитинство було без ковідів
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Легко сказать - не делать культа. Например, моей дочке для школы нужны туфли. Ни в кроссовках, ни в кедах у них в школе ходить не разрешают
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
так а ваши дети когда успели?
’і діти мої до цього звикли ’
Що кожен рік з першого класу їм купують все нове
Обращеница• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну я же не только говорю) у меня тоже дочь школьница. Я думала уже нигде форму не требуют. Но у нас дистанционка, нам во многих моментах проще.
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Ваш ник, наверное, отражает ваше географическое расположение. И это многое объясняет
Вашу несвідомість я зрозуміла з першої вашої відповіді,не втрачайте час на порадниці,є цікаві книжки)
Ответ дляОбращеница
С формой и туфлями могут заморачиваться только в спокойных регионах. Бо в подвале в туфлях долго не посидишь.
Вічний двигун• 23 августа 2024
Феномен цього форуму: як з такої, здавалось би, безневинної теми можна умудритись зробити срач?! І паралельно спробувати посамостверджуватись за рахунок автор. І, саме головне, для чого це все?
Ну, подобається автору і її дітям робити закупи до школи. Що тут поганого? В деяких школах взагалі є строгий дрес-код, тому той одяг, що батьки купляють протягом року, не завжди підійде для навчання. Але тут вже встигли дітям автора поспівчувати, що їм одяг купляють раз на рік (звідки це взяли - незрозуміло).
Ми з донькою теж мали традицію робити великі закупи перед школою ), особливо, коли вона була ще маленька, з ностальгією згадую ті часи. Зараз вона перейшла вже в 11 клас. Строгий шкільний одяг в основному весь залишився з минулого року. Докупимо щось по дрібницям. Канцелярії теж багато залишилось. Але тепер вона готується до школи по-іншому: записались до перукаря і майстра манікюру ).
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Дякую Вам за таку розширену відповідь 💐Слава Богу мої діти не оновлюють гардероб раз на рік,питання було в іншому
Хто зрозумів тому дякую за відповідь
Колишня муза• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Капдиган и брюки купили. Туфли для школы пока нет. Канцтовары тоже пока нет
А туфли для школы и туфли не для школы это разные туфли?
Всегда это удивляло
Полюю на дрони• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Мы в этом году в Авроре скуптлись. Дочка сама ходила, ей 15. Сыну 9, я за пол часа все купила.
Колишня муза• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Меняйте школу
Идеальная оптимистка• 23 августа 2024
Дала детям деньги и пусть сами занимаются. Я устранилась. 7-й и 9-й класс - уже сами должны себе тетрадки покупать.
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Меняйте школу
Зачем? Ребенку осталось окончить 9 класс. И на что менять? Это ближайшая школа к дому. В ней ребенок учится с 5 класса. В предыдущих школах, где мы учились (жили в других населенных пунктах), тоже была форма. Да и вообще во многих (если не в большинстве) школах моей страны форма
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Всегда это удивляло
Вне школы моя дочка носит кроссовки или кеды. В школу нужны туфли. Ходить в кроссовках или кедах у них в школе не разрешают
ДелайКак_Я• 23 августа 2024
Ответ дляВареничніца
У меня до сих пор валяются одежда и рюкзак, которые я покупала в 21 году к школе, сын шел в первый класс, одежду так и не надел. Рюкзак пару раз использовал. Надо отдать кому то, чтобы глаз не мозолило
А почему не носит одежду?