Ужгород• 23 августа 2024
Ви до школи вже готові?
Вже все купили?я сьогодні купила зошити +спортивний костюм доньці,для сина потрібно міряти .Буду працювати тиждень,трішки хвилююсь що не встигну все купити,+дитячий день народження
Бутерброд з ікрою• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
До чого? Що новий одяг їм приходить тільки 1 вересня? Відучуйте їх від цього, це якось дивно
Це не дивно. Дивно, що є такі як ти
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Ну купите через тиждень. Чи через 2. Після 1 вересня теж все це продають. Будете купувати по мірі можливості. Деякі уроки почнуться аж в середині вересня
У доньки перший тиждень вже всі уроки будуть. Київ, 5 клас. 2 вересня ж понеділок і буде повний навчальний тиждень і всі уроки по розкладу.
На тижні поїхати часу не буде, бо гуртки і секції після школи. І я працюю
Тому купили. Але купували мало. Зошити є біля дому де купити - все одно ще не знаємо які. Ручки і т.п. лишилось багато з минулих років.
Купила пенал собі, і щось з одягу. Форми немає, але за літо виросла - все мале. А влітку ж обходилися шортами і майками, в них в школу не підеш. Взуття ще - дві пари кросівок. Бо теж малі, а влітку були сандалі і мокасини сіточкою.
НеКонец-Света• 23 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Морально - нет)))
Аналогично. Темы эти про школы раздражают
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Ваша дитина влітку ходила в джинсах і одязі з рукавами?
Чи все ж таки може в шортах, майках, футболках, сарафанах якщо дівчинка?
Чи не виробила за літо? Тоді вам повезло.
Моя влітку носила літній одяг. З демі виросла за літо. А зранку в школу вже +15. В майці не підеш, клітинка потрібна. А таке все мале.
Я в дамках• 23 августа 2024
Не купую все одним махом. Літом купувала по пару штук зошитів, по 2-3 ручки. Ну майже кожного разу як йшла в магазин купувала щось до школи. Зараз переглянула що в нас є, то куплю ще пару лінійок, обкладинки, альбом.
З одягу купила багато чого на олх. Штани спортивні і джинси купила в сінсей.
Колишня муза• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Вы много знаете подростков, которые в реальной жизни вне школы будут носить туфли?
А в школу будут?)
У меня подросток ( старшая школа) в школу ходит в джинсах и кроссовках
В чем в обычной жизни в том и в школу
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Проще относиться к школе - это как?
Це мабуть як у доньки подруга.
То ручки немає, то зошити забула купити, циркуль дай, транспортир.
Мама теж говорить, що вона простіше відноситься, купить колись.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Вот именно, это надо вам. Но не детям)
Є різні діти
Вчора на секції зустрілись. Дівчата 10-12 років як раз обговорювали обновки до школи і хто в чому піде. При чому майже всі приймали участь в обговоренні. Аж очі сяяли.
І діти далеко не з бідних родин. Бідні нашу секцію не потягнуть. І одяг купують не раз на рік. Але от для них це чомусь свято. Вони ж побачаться, покрасуються. Це ж дівчата.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Все це можна купити в найближчому магазині, навіть в Аврорі
Рюкзак в Авторів?
Що за рюкзаки ви купуєте?
Моя з таким не піде, як і багато інших дітей. Їм важливо як виглядає той ранець. Навіть пенал. І ручки хочуть не просто пишущі, а ще й з приколами різними. Це ж діти
Що за рюкзаки ви купуєте?
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Именно так, проще. Не делать культа ни из самой учёбы, ни из покупки десятка тетрадей и линейки. И тем более шмоток.
З цього можна зробити приємну традицію.
У нас з донькою це привід провести разом час, посміятись, знайшовши щось прикольне в канцтоварах, поміряти різний одяг, пообирати той же рюкзак, бо старий просто набрид.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляАnnеt
купили модный дневник и сдала деньги на какие-то там зошиты. к семейной записаны для справки аж на 9-е сентября. рюкзак прошлогодний ещё живой. всё. канцелярия есть везде - купить не проблема. вещи тоже. не понимаю этот ажиотаж.
У вас можливо багато вільного часу потім.
У багатьох робота. У мене тиждень відпустки, тому як раз за покупками можна поїздити. Той же медогляд пройти. Потім у мене робота, у доньки школа і гуртки. А ввечері їхати вже не хочеться.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
так а ваши дети когда успели?
’і діти мої до цього звикли ’
Не всі діти в 4 класі, є старші.
І багато дітей в школи ходили.
Моя йде в 5. Більшу частину початкової школи навчання було очне.
1 клас був частково онлайн навіть з ковідом, як раз перші класи ходили змішано, по підгрупам. День одна підгрупа, день друга.
Другий клас повністю очно до кінця лютого, до війни. Потім онлайн.
Третій очно повністю. Четвертий теж.
Сховище в школі велике і обладнане всім необхідним. Київ.
І багато дітей в школи ходили.
Третій очно повністю. Четвертий теж.
Колишня муза• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Зачем? Ребенку осталось окончить 9 класс. И на что менять? Это ближайшая школа к дому. В ней ребенок учится с 5 класса. В предыдущих школах, где мы учились (жили в других населенных пунктах), тоже была форма. Да и вообще во многих (если не в большинстве) школах моей страны форма
Вы не в Украине?
Тень льва• 23 августа 2024
Треба ще купити декілтка сорочок, спіднмцю, декілтка кросівок. Канцтовари, рюкзаки і т.д куплено.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Квочка🤦
Мабуть потрібно плюнути на тих дітей. Самі виростуть. Так? Ще щось їм купувати, попривикали.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Ваш ник, наверное, отражает ваше географическое расположение. И это многое объясняет
А в правилах форуму є таке, що теми можна створювати лише тим, хто не з Ужгорода? Чи в школи вести дітей?
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
А туфли для школы и туфли не для школы это разные туфли?
Всегда это удивляло
Так, більшість дітей, особливо підлітків, в житті носять кросівки або кеди.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляНеКонец-Света
А навіщо заходити а тему, яка дратує?
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
А в школу будут?)
В чем в обычной жизни в том и в школу
А ви прочитали коментар, на який людина відповідала?
Там не можна в школу кросівки, лише туфлі. Дрескод..
АнтиТанкист• 23 августа 2024
От, вже старша дитина студентка, молодша у випускному класі, а я так і не знаю, що то за спортивний костюм)))
А зошити купила, наче)
Стрибну в гречку• 23 августа 2024
Купили тільки рюкзак 😂. Цього року йде в нову школу, а там форма. То маємо розвагу- треба швиденько хоч щось докупити на перші дні.
Пишна молодиця• 23 августа 2024
НІЧОГО не купувала
Речі - ті, що є. Докупатимемо по сезону
Зошити певно 2 вересня куплю при поході до школи
Ми поки в селі сидимо і вилазити звідси я не хочу
Речі - ті, що є. Докупатимемо по сезону
Марічка• 23 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Феномен цього форуму: як з такої, здавалось би, безневинної теми можна умудритись зробити срач?! І паралельно спробувати посамостверджуватись за рахунок автор. І, саме головне, для чого це все?
Ну, подобається автору і її дітям робити закупи до школи. Що тут поганого? В деяких школах взагалі є строгий дрес-код, тому той одяг, що батьки купляють протягом року, не завжди підійде для навчання. Але тут вже встигли дітям автора поспівчувати, що їм одяг купляють раз на рік (звідки це взяли - незрозуміло).
Ми з донькою теж мали традицію робити великі закупи перед школою ), особливо, коли вона була ще маленька, з ностальгією згадую ті часи. Зараз вона перейшла вже в 11 клас. Строгий шкільний одяг в основному весь залишився з минулого року. Докупимо щось по дрібницям. Канцелярії теж багато залишилось. Але тепер вона готується до школи по-іншому: записались до перукаря і майстра манікюру ).
Зараз вам напишуть, що бідна дівчинка нарешті сходить до перукаря і дочекалась за весь рік манікюру)
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Ну кому як))я там для дітей нічого не купую,те що купувала меламінові губки і кисневий порошок
а я там все купую. кому - як
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Ви вмієте читати??😂 моє дитинство було без ковідів
при чому тут ваше дитинство якщо ’і діти мої до цього звикли’?
Марічка• 23 августа 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А зошити купила, наче)
Діти не ходили на фізкультуру?
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Це мабуть як у доньки подруга.
щось мені здається що ані подруга Вашої доньки, ні матір цієї подруги не паряться що транспортира немає чи ручку забула...
і щасливі.
а ручку точно хтось дасть)
і щасливі.
а ручку точно хтось дасть)
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Рюкзак в Авторів?
Що за рюкзаки ви купуєте?
а що не так з рюкзаком з Аврори?
Ваша не піде... А моя дитина - піде. Бо їй до лампочки якого кольору пенал, що намальовано чи не намальовано на рюкзаку...
От ручки - так, з приколами хоче.. Але, знову ж таки, в Аврорі саме таких ручок - купа