Ужгород• 23 августа 2024
Ви до школи вже готові?
Вже все купили?я сьогодні купила зошити +спортивний костюм доньці,для сина потрібно міряти .Буду працювати тиждень,трішки хвилююсь що не встигну все купити,+дитячий день народження
Міряю від одиниці• 23 августа 2024
Ми взагалі на морі, приїдемо 31 лише. А що там купувати? Все доступне, можна купити будь-коли.
Хвець-тець• 23 августа 2024
Не розумію цієї істерії - ’зібрати до школи /в садок’, так як ніби тих дітей на марс відправляють. Ніби без садка, школи голі, босі ходять, а тут засада - нема в шо вдягнути... раптом тре 2 гольфіка і колготки купити... чи канцтовари купити, та їх маса ще з минулих років, піти в магазин на 20 хв зошита і ручку купити чи щось оновити.. ой, не знаю,як і справитись з такими викликами.
Хвець-тець• 23 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Именно так, проще. Не делать культа ни из самой учёбы, ни из покупки десятка тетрадей и линейки. И тем более шмоток.
100%
Хвець-тець• 23 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Ваша дитина влітку ходила в джинсах і одязі з рукавами?
Чи все ж таки може в шортах, майках, футболках, сарафанах якщо дівчинка?
Чи не виробила за літо? Тоді вам повезло.
Моя влітку носила літній одяг. З демі виросла за літо. А зранку в школу вже +15. В майці не підеш, клітинка потрібна. А таке все мале.
Ну то при чому тут школа, зі школою чи без школою ви би купували новий одяг дитині, бо вона вже виросла з попереднього... чи без школи вдома б сиділа, і ваші чоботи носила.
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
для мене школа - не культ)
Але справеддливості заради: от сидимо ми в селі, і носимо тут такі речі, шо... АГОНЬ))
так що в школу таке не одягнеш
Щоправда благо з минулого року щось лишилось
так що в школу таке не одягнеш
Гжегож Бженчишчикевич• 23 августа 2024
Сын с понедельника уже учится ( Германия). Ничего к школе особого не покупала, у них там какая-то система с тетрадками и папками. Сказал не нужно. Одежду отдельно тоже не покупала, у него все есть, он когда хочет, сам ссылки на одежду кидает, чтоб заказала. Каникулы у детей были 1,5 месяца. Он в 10 классе.
БЦАшка• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Окрім одягу є інші речі,і для них важливо їхати і самим обирати ранці,пенали,ручки і т.д
Якщо ви хотіли вжалити,що мої діти бачать новий одяг лише на 1 вересня,ви помиляєтесь,вони його мають цілий рік
Все разные. Моим детям все равно,лишь бы ручки писали и меньше рисунков на пеналах было) не парюсь никогда, зашла в любой супермаркет,Папирус итд и купила канцтовары
Единственное,сложно найти вышиванку, они или широкие или очень дорогие
БЦАшка• 23 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Молодша готова повністю. Старшій ще нічого не купляла. Взяла їй зошити і ручки, забракувала. Тому чекаю поки знайде час щоб піти зі мною в магазин. Їй гроші не дам щоб сама купила, так як купить усе, але не те що потрібно
В смысле забраковала?
БЦАшка• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Зачем? Ребенку осталось окончить 9 класс. И на что менять? Это ближайшая школа к дому. В ней ребенок учится с 5 класса. В предыдущих школах, где мы учились (жили в других населенных пунктах), тоже была форма. Да и вообще во многих (если не в большинстве) школах моей страны форма
У вас какая-то особенная страна?) в Украине формы нет
АнтиТанкист• 23 августа 2024
Ответ дляМарічка
Діти не ходили на фізкультуру?
Мали ж спортивні штани і футболку) по дефолту.
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
Мы с дочкой не в Украине
БЦАшка• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нет
Нам не очень интересно, как вы собираете в школу ребенка
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
Ну ясно
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну ясно
зато правду дописувачка написала
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляПишна молодиця
зато правду дописувачка написала
Ну я заметила, что здесь не любят тех, кто выехал или еще до войны жил не в Украине
Пишна молодиця• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
ну впринципі логічно
часто як буває? люди сидять, переписуються про проблеми в їх країні, і тут заходять фря з німеччини/англії/польші - і нумо влазити
нам польші-нідерланди-тощо не цікаві
Байрактара• 23 августа 2024
Морально не готова. Материально ничего не покупала, но у нас дистанционка.
Докладальниця• 23 августа 2024
А що там готуватись? У сина все є, бо одяг купую протягом року, ще не вирос з одягу, що носив весною. Рюкзак майже новий. Все. Канцелярія теж є, а взагалі у нього в школі всю канцелярію видають ( у нас приватний заклад)
Зубная фея• 23 августа 2024
Тетради и атласы купила- фсе.
Ручки сказал есть
Ща приедем из села померяет джинсы
Очень надеюсь, что еще будут норм)..
Ручки сказал есть
Ща приедем из села померяет джинсы
Очень надеюсь, что еще будут норм)..
БЦАшка• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Почему не любим? Мне просто не интересно. У вас есть Аврора, АТБ, Червоний маркет?)) просто не о чем переписываться особо... У нас в Украине свои проблемы...
Колишня муза• 23 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А смысл тогда здесь писать?
БЦАшка• 23 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Тетради и атласы купила- фсе.
Ручки сказал есть
Ща приедем из села померяет джинсы
Очень надеюсь, что еще будут норм)..
Ручки сказал есть
Ща приедем из села померяет джинсы
Очень надеюсь, что еще будут норм)..
Не факт
Ноу коммент• 23 августа 2024
Двоє дітей, нічого не купувала, тільки пару зошитів. Навчання змішане. Що потрібно буде, докуплю і взагалі цим не переймаюсь.
Щира українка• 23 августа 2024
У меня аутист, идет в спецшколу, то только вчера сбросили список что нужно, во многом отличается от стандартного. Так что заранее я и не могла ничего покупать, не знала банально что нужно. Часть вчера тетрадей купила, одежду в интернет-магазине заказала,часть дома было. Канцелярию и портфель - еще буду бегать ближайшие дни докупать, пока есть время до 2 числа как раз.
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляПишна молодиця
ну впринципі логічно
нам польші-нідерланди-тощо не цікаві
Где в названии темы или стартпосте сказано, что речь только об Украине? И с чего я фря из Германии, Великобритании, Польши или Нидерландов?
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
А речь только об Украине? И только о магазинах, перечисленных вами?
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
А смысл тогда здесь писать?
А что, тема только для тех, кто в Украине?
Колишня муза• 23 августа 2024
В принципе что вы забыли на форуме другой страны?
Меня например не тянет общаться на форумах других стран
О чем? Там всё другое, и им явно не интересно что я делаю ,куда хожу и что покупаю
А вас( выехавших) живущих в других странах почему- то магнитом тянет на украинские форумы
Как говорится ,,уходя уходи,,