Ку ка ку ка ку• 23 августа 2024
Возможно ли научится кроить и шить по курсам онлайн?
Безпринципова• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Моя старша сестра теж по Бурді навчилась. Я ж кажу, якщо є вроджені здібності - то так.
Я б не сказала що вроджений талан. Просто цікаво щось зробити, читаєш, вчишся
Гопница-Советчица• 23 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Та немає в мене вродженого.
В школі вчителька ледь голку навчила тримати. Сварилась. Але навчила все ж таки. Тобто початок був в школі, коли вчили азам вручну. Не виходило зовсім.
А потім часи такі були, що купити нічого не можна було, бо зарплата у батьків раз в пів року. Іынуса у мене нестандартна - худюща, стегна вузькі, а груди великі. Талії немає. Тоді на таких не шили.
Дісталась в спадок швейна машинка звичайна з одною строчкою. Почала щось перешивати. Потім Бурду десь знайшла. Точно по викройці щось пошила зі старого чогось. Так і вчилась.
Життя заставило.
Я в школі ходила на курси кройки і шиття, дуже слабо справлялася замість 2х років ходила три. Але як з´явилася машинка вдома, то мені подобається те, що я ремонтую, не шию щось нове, бо не маю потреби , але ремонти виходять легко. Ще трохи перешиваю. Дивлюсь ютьюб
Гопница-Советчица• 23 августа 2024
Ответ дляSeehund
Никаких талантов особых не надо, просто делать все внимательно и последовательно, это же не моделирование.))
І акуратно
Чучало яблуні• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Цікаво, чого після професійного училища максимум 20% шиють, а кроять самі - ще менший відсоток, якщо талантів не потрібно?
Я пробувала по бурді шити, але моя подруга швея казала, щоб я не сміла ті речі носити, але дітям в садок костюми на свята я шила непогані
КротоТо• 23 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Я читаю ответы и понимаю, что вокруг каждого из нас есть люди, которые нас не поддерживают. И мы выбираем им верить.
Я думаю, что вы смогли бы довести свои умения до совершенства, раз есть желание, интерес и хорошие результаты.
Вилами по Воде• 23 августа 2024
Ответ дляАпель-синка
Я бы не смогла, я не по этим делам просто. Мне проще гвоздь забить и лампочку вкрутить, чем строчку на машинке сделать, у меня в школе они всегда кривые были. Учительнице не удалось меня научить, хотя она и не особо пыталась, только за кривые строчки оценки плохие ставила. Приходилось просить кого-то сделать вместо себя нормально.
Моя подружка их делала отлично, поэтому чаще всего она себе и мне строчила )))
Тоже самое. Дома машинка стоит ,блин все все(свекровь швея) Ну не моё это ((
Добро с Кулаками• 23 августа 2024
Можно, я училась на бесячей подолке) а сейчас шикарнейшие жаномки))) в 90-х вещей особо не было и денег тоже, извращалась как могла. Тогда освоила простые лекала и как под себя подогнать. Была бурда и книжка кройка и шитье.
Потом уже позже пару видосиков из ютуба, машинка поновей это вер там 84-го года))) и пошли пчелки-бабочки, конфетки-кексики, принцессные платьюшки на корсетах дочкам на утренники. Повседневное шить не люблю- это для меня теперь навсегда признак бедности…
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Ответ дляparele
Это старенькое уже, сейчас очень редко шью.
Из последних были пара платьев, фото не сохранила.
Вау, как красиво, мамма дарагая. Это шедевры!
Кондуктор трамвая• 23 августа 2024
На цій сторінці час від часу проводять безкоштовний марафон з пошиття комплекту спідньої білизни. У мене вийшло для себе пошити з першого разу.
Також дуже подобаються марафони звідси
Є відео уроки і чат. Найкраще починати з курсу ’Корсет 2в1’, шукайте серед закріплених сторіз. Там на марафоні була купа дівчат, які шили вперше і у всіх шикарні роботи
Запароленое одеяло• 23 августа 2024
Ютюб каналів дуже багато, пишіть що саме ви хочете пошити і все. Було б бажання. А далі вчитися основам теж можна по відео.
А на курсах вас навчать шити кишеню в рамку, ну і пару швів.
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Ответ дляparele
Да какие там шедевры, не смешите)
Классные вещи. Мне понравились)