Личко Невеличке• 23 августа 2024
Дитяча карта від моно
Хочу виробити дітям дитячі карти поастикові, так як я користуюсь монобанком. То і їм хочу.
Але їх техпідтримки пояснила що можна замовити сам пластик, або купити в аврорі і активувати. Але мене цікавить чи вони будуть дитячі , чи будуть прив´язані до мого акаунта?
Може в когось в дітей є карти моно, розясніть будь ласка
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Я открывала виртуальную, она была к моей подвязана.
Тобто діти оплачували телефоном, пайпас?
Баба_Воля• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну да
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Ответ дляLovesmum
В приваті відкрий на себе декілька карток
Ви читаєте що я запитую?
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
А як її відкрити?
Пи Пи Пилюля• 23 августа 2024
Так, буде привʼязана дитяча до вашого акаунта - все відстежуватимете
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую
Перекус беру завжди• 23 августа 2024
Ответ дляLovesmum
Приват - фу, ним ще хтось користується?
Намакушка• 23 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Приват - фу, ним ще хтось користується?
Я)
Меня много• 23 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Приват - фу, ним ще хтось користується?
У мене ще працює.. я з нього комуналку сплачую))
Ниф_ниф• 23 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Приват - фу, ним ще хтось користується?
Очень много людей пользуется приватом, зря фукаете. Особенно после европейских банковков - Приват зе бест!
Меня много• 23 августа 2024
Автор, у сина пластикова дитяча Приват є, і дитяча моно без пластику. Обидві були привязані до годинника. Ним і сплачував. Зараз змінив годинник, там до 13 років не працює гаманець.. то носить приватовську картку в гаманці.
Обидві картки я бачу в своїх застосунках.
Баба_Воля• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А як її відкрити?
Я в вайбере писала в поддержку они помогли. Не помню уже как именно
Метелик• 23 августа 2024
Чоловік відкрив он-лайн. Підвязана до його номера теж. Фізично забрали/активували в найближчоиу ’островку’ монобанка в ТЦ.
Редисочка• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Віртуальну створила, а як її зробити, щоб був пластик?
запитайте у служби підтримки
Хвець-тець• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
заказать на отделение. через меню ж в приложении.100 грн стоит
3@йk@• 23 августа 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Купити в атб, аврорі чи на островах моно та активувати. Вона жовта. З активацією виникли питання, то я звонила на горі.лінвю моно.
Спочатку створюєте дитячу у своєму застосунку моно, вона віртуальна і з іншим номером, потім через qr-код прив´язуєте пластик жовтий та номер змінюється. Карту видно у вашому застосунку. Дитина встановлює у себе застосунок та користується ним. Пластиком чи через телефон.
Личко Невеличке
• 23 августа 2024
Ответ для3@йk@
Дякую