75В• Изменено 23 августа 2024
Я зрозуміла, чому деякі люди не повніють, хоча їдять багато!!!
Тому,що в них шило в жопі,не можуть жодної хвилини на рівному місці всидіти.
А ті,що легко набирають вагу,ті люди дуже пасивні,їм постійно все лінь,постійно їм хочеться лежати,відпочивати.
ДелиВерка• 23 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
И что, много таких? Да даже если и 100, то явно не за счет жира. Вы сравните их конституцию тела и конституцию какой-нибудь худенькой женщины.
Я практически не видела толстых сельских женщин, но видела, что почти все они не изящные, телосложение крепкое, мощное, вот в чем различие.
За рахунок жира, Ви багато їздили по селах? Отакі приблизно є жінки. Причому за день спалюють шалену кількість калорій.
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляМира всем
Спорт уровня чемпионата европы, мира. Ежедневные тренировки в зале. Пробежки утром и вечером с собакой.
И колени здоровые?
У меня к их тренеру вопросы
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Они едят очень жирно. У меня так подруга, в супе жир на два пальца
Вот и считайте
Їжак в панчохах• 23 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Я не только ездила, но и жила там, поэтому знаю, о чем говорю. Написала выше, как обстоят дела. Таких, как на вашей картинке, впринципе мало. Вы можете верить или не верить.
ДелиВерка• 23 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вот и считайте
У мене така сестра. Батон зі згущьонкою на ніч, вночі ще бутерброди, кругом зажарку, борщ на салі. А важить 60 кіло. Не 45, але на її зріст вона худенька.
Оцененная• 23 августа 2024
Ответ для75В
А від чого? Ви десь бачили активних людей 70+ кілограм?????
А 70 это жирные?
Я 70кг вешу, рост 173см, я не жирная, даже худая
Мира всем• 23 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
И колени здоровые?
У меня к их тренеру вопросы
Там ноги как у танцора в балете.
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Значить не выходит за свой калораж
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляМира всем
Там ноги как у танцора в балете.
В 100 кг? Ок
Это как здесь одна писала: трое родов, грудь 5ка и стоячая
ДелиВерка• 23 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Значить не выходит за свой калораж
Так от питання, чому при однаковому способі життя у нас з нею такий різний калораж. Я цього всього собі не дозволяю, не повнішаю тільки через суворе обмеження харчування.
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Метаболизм + каллораж
Альфред Шнитке• 23 августа 2024
Ответ дляФісташкова кава
Нет
А я згодна з автором. Усі мої знайомі, хто добряче жере, дуже активні, у них все згорає. Калорії треба не лише поглощати, але й витрачати. Вони витрачають навіть більше ніж споживають і тому дуже стрункі.
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
100%
Маурита• 23 августа 2024
Ответ для75В
Я 86. Гоняю целый день, как заведенная. Мама меня всегда называла электровеником. Моя ассистент 43 килограмма, сидит целый день, амеба. И ест целый день.
Ответ для75В
Тоді тільки дефіцит калорій і мінімум простих вуглеводів(у вас схильність до діабету 2 типу(
Автор, все зависит от метаболизма и только от него , тут кому как повезло от рождения .
А двигайся , хоть обдвигайся, если метаболизм замедлен , то только на жестких диетах сидеть , чтоб был результат .
Меряю от 0• 23 августа 2024
Щось в цьому є)
Звичайно, ще багато чого залежить від генетики та швидкості обміну речовин.
Але навіть приклад мене і подруги. Коли гуляємо з нею, то їй часто хочеться присісти на лавочку, замість іти пішки - під´їхати (навіть, якщо там 5-10 хвилин), підніматись пішки - теж лінь.
Я ж часто йду пішки, бо люблю прогулятись. Люблю десь ходити, мені не цікаво на прогулянці просто сидіти, тому я можу і 10-12 км по місту намотати.
Меряю от 0• 23 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Жителі сіл з вас поржали
Дивилась якогось тренера, він це розбирав. У жителей сіл дуже тяжка фізична праця, тому у них підвищений апетит і ще організм починає активно робити запаси, бо дуже багато енергії витрачається.
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляМеряю от 0
Їх задача мало того що пахати так і ще мало їсти(
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляМеряю от 0
Щось в цьому є)
А подруга струнка?
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Та да(
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляМаурита
Ведьмак.
Меряю от 0• 23 августа 2024
Ответ для75В
А подруга струнка?
У нас десь різниця з нею в 15-20 кг (в неї більша вага, в мене десь 54).
До речі, колись я теж важила десь на 10 кг більше і як раз тоді в мене був дуже малорухливий спосіб життя - я лежала весь день, інколи навіть з дому не виходила по декілька днів.
Борода• 23 августа 2024
Ответ для75В
Бачили і більше. Активніше за худу молодь.
ДелайКак_Я• 23 августа 2024
Ответ для75В
Ваша бабушка))
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Какой гениальный вывод, но нет
Почему? У меня знакомый такой толстый и вечно спит на ходу блин
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляМеряю от 0
А вона скільки важить?