75В• Изменено 23 августа 2024
Я зрозуміла, чому деякі люди не повніють, хоча їдять багато!!!
Тому,що в них шило в жопі,не можуть жодної хвилини на рівному місці всидіти.
А ті,що легко набирають вагу,ті люди дуже пасивні,їм постійно все лінь,постійно їм хочеться лежати,відпочивати.
Мамзелькіна• 23 августа 2024
Ответ для75В
А від чого? Ви десь бачили активних людей 70+ кілограм?????
Да, много примеров
Кудрі кручу сама• 23 августа 2024
и что?
ну я ленивая на физ нагрузку, зато хорошо зарабатываю, больше чем супер-активная подруга, работающая на заводе
Злива інформації• 23 августа 2024
Ну я лежу и ленюсь всю жизнь, не работаю, по дому мало что делаю. 50кг при 164 росте. И поесть люблю вкусного.
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляМамзелькіна
Да, много примеров
Бедные люди,пашу и всеравно толстые.Хотя если они жрут как мамонты то неудивительно впринципе
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
Наверное едите как цыплята
ДелиВерка• 23 августа 2024
Ответ для75В
Так! В селі пашуть цілий день як прокляті і товсті.
Мамзелькіна• 23 августа 2024
Ответ для75В
Вы очень ошибаетесь.
Коварная Зая• 23 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
Ні. Моя активність на протязі життя +/- однакова.
Але раніше ( з дитинства і до 27 років) я була худюща ( 165, 44-46 кг), мріяла набрати вагу, їла багато і всього чого хочу.
Зараз мені 31, вага 60, хоча обмежую себе дуже, щоб хоч більше не набирати. Якби їла так як раніше - мабуть вже б 80 кг мала б.
Зміни в обміні речовин почалися з прийому антидепресантів + можливо вік + прийом кок.
Как я, динамика та да, но мне уже 45 и вес 75. С ограничениями и спортом ))
Своего не предлагать• 23 августа 2024
Ответ для75В
Таблетки от гипотиреоза не пробовали купить в аптеке и пропить? И соль йодированная.
Судячи з тупості порад, useruseruser?
Морская свинка• 23 августа 2024
Ответ для75В
Моя бабушка тоже электровеник,хотя очень полная.
Ви сама собі суперечите. Вище питаєте чи десь бачили активних з 70+ кг, а тут пишете бабуся дуже повна, і активна. Чи ви не розумієте значення слова ’електровіник’?
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Судячи з тупості порад, useruseruser?
Це ваш нік????
ПАЦАНКА О• 23 августа 2024
Десь кусок істини в тому є) бо в них дефіцит ккал за рахунок активності. Я така сама. Мені коханий каже, що ти знов придумала? Він знає, що я просто лежу коли ну дуже втомлена або хвора
Мира всем• 23 августа 2024
В мої 36 я могла кілька днів подряд по 4тис з´їдати. Наприклад кожна вечеря це кілограмовий тортик сама на доданок до іншої їжі. Мій ІМТ тоді був менше норми. Зараз в мене збільшилась активність фізична, сидячу роботу змінила на більш рухливу, я утримую 1700-1800, не їм ні хліб, ні тим паче тортики та випічку, овочі, риба і вага на верхньому порозі норми ІМТ.
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляМира всем
Дивно(
вАлнуюся сильнА• 23 августа 2024
Неправда) шило в жопі у мене. А не повніє мій чоловік) який після ппц обіду може лягти і лежати😂 і взагалі, зайвих рухів не робить
Хочу в БАНю• 23 августа 2024
Не так все, я лінива і завжди любила не те що сидіти на одному місці довго, а і лежати, але до других пологів в 35 років важила 43 кг при 163 см, причому поїсти любила, і солодке особливо. Зараз в 45 років 55 кг при тій же фіз активності. Це метаболізм гормони та гени, думаю.
75В
• 23 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мабуть ви їсти,як циплятко потроху і часто
Їжак в панчохах• 23 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Они не толстые,они просто плотные, крепкие. Не астеники,поэтому и кажется, что толстые. Такое телосложение.
ДелиВерка• 23 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
По 100 кілограм жінки.
Я маю пасивний спосіб життя, сидяча робота, майже весь час проводжу вдома за комп’ютером. При тому маю незмінну вагу в 50 кг все життя, хоча їм все що хочу. І була в мене подруга в тілі, яка цілими днями на танцях, шалені нагрузки, а вагу не скидає.
Моя особиста думка - вага залежить не від способу життя, а від відношення до їжі. Багато людей мають легку форму РХП через виховання, коли казали «не доїси - не встанеш зі столу», «не їстимеш - я тобі на голову виллю». Так і в дорослому житті ми не відчуваємо, коли вже наїлися, і доїдаємо все з тарілки. Так і з солодким, в дитинстві це було обмежено, тому відношення до нього коли воно є - зʼїсти все і одразу. Проходить якщо за раз обжертися великим шоколадним тортом, щоб вже дивитися на нього не міг, і зрозуміти що можеш таке собі дозволити коли захочеш, без обмежень.
Мій особистий «секрет» - не їсти і не доїдати коли вже наївся, залишити на потім. Не карати себе за те що зʼїв зайве, не обмежувати, бо зірвешся. Наче це називається інтуїтивне харчування.
ЧукИГеки• 23 августа 2024
Как говорила моя мама,поправляются от лет,а не от котлет.Гормоны ,гормоны,гормоны во всем виноваты.Я до 42 была стройняшка,до 49 няшка.А после 55 вес пошел вверх.
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ для75В
Я в одной теме так спросила, сколько вы бегаете?
Она мне; а зачем мне бегать? Я иду неспеша, как королева
Автор, вы правы
Їжак в панчохах• 23 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
По 100 кілограм жінки.
И что, много таких? Да даже если и 100, то явно не за счет жира. Вы сравните их конституцию тела и конституцию какой-нибудь худенькой женщины.
Я практически не видела толстых сельских женщин, но видела, что почти все они не изящные, телосложение крепкое, мощное, вот в чем различие.
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляМира всем
Бачила. і 100 кг непосидючих, що постійно в русі, теж бачила.
В медленном движении, вы хотели сказать?
Автопортрет нурофена• 23 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
и что?
Это ваше здоровье
Но дело ваше
Мира всем• 23 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Спорт уровня чемпионата европы, мира. Ежедневные тренировки в зале. Пробежки утром и вечером с собакой.
Фісташкова кава• 23 августа 2024
Ответ для75В
Бачила.В дзеркалi.I не тільки.
Шотуткоїться?• 23 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви вже визначтесь, а то плутаєтесь в показах
Это автор школота, тема где родители трахались в комнате когда ей было 18. Однотипная херня в темах