БезПаспортаНеПродаю• 23 августа 2024

Дитина. Це вже до психіатра?

Пише записки і кладе їх під подушку щоб збувалися бажання.
Потім вранці тільки відкриває очі і читає те бажання. Сьогодні побачила
Це вже треба до психіатра йти?
Дайте подуться• 23 августа 2024
Скільки років? Стать?

автор БезПаспортаНеПродаю • 23 августа 2024
Ответ дляДайте подуться
Скільки років? Стать?
Майже 14, дівчинка
Кринжова баба• 23 августа 2024
Ребёнок как ребёнок. Такого у детей много разных забобонов
Посудомойка• 23 августа 2024
Возраст укажите
Ответ дляПосудомойка
Возраст укажите
Викачую яйцями• 23 августа 2024
А ще якісь занепокоєння є?
МаксХмара• 23 августа 2024
Вам певно треба бо в вс ни фантазії ні воображения, ні творчого мислення пуста як банка з під пива

Ответ дляВикачую яйцями
А ще якісь занепокоєння є?
Ні
Посудомойка• 23 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Майже 14, дівчинка
И что в этом такого. Многие девочки в таком возрасте гадают, загадывают желания. Это пройдет
Дайте подуться• 23 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Майже 14, дівчинка
Дивна поведінка. Я б сходила до спеціаліста або хоча б консультацію онлайн спробувала.
Золота орда• 23 августа 2024
Скільки років? Ну і що? Я в дитинстві схоже щось робила. Чого відразу до психіатра
Кидаю курити• 23 августа 2024
Мамі до психіатра пора.
З підвищеною тривожністю не жартують.
Золота орда• 23 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну для підлітка можливо трохи дивно,але не думаю,що це психологічна проблема
МаксХмара• 23 августа 2024
Ответ дляЗолота орда
Чим дивна, ти что дитина про щось мріє?коли дорослі роблять карту бажано в психологія це вважається навпаки стимулом
Кидаю курити• 23 августа 2024
Ответ дляЗолота орда
Якщо купила вейп, матюкалась і шлялась по дискотеках до ранку , то не було б дивно, правда?
тогдалия• 23 августа 2024
Ответ дляДайте подуться
Насмотрелась тиктоков, скорее всего, с какими-то такими штуками. Не преувеличивайте.
МаксХмара• 23 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Певно яки сиділа в тік так те з самого ранку замість читання бажань автору це б здалось більш нормальним стадним
Дайте подуться• 23 августа 2024
Ответ длятогдалия
Можливо й так.
Ну шо не так?• 23 августа 2024
Ответ дляДайте подуться
Она мечтает, это прекрасный навык. У неё развита фантазия. Что конкретно здесь дивного?

Русланка з гілки• 23 августа 2024
Ребенок вам сам об этом рассказывает? Не скрывает? Тогда радуйтесь его доверию, это самое ценное. Поведение абсолютно нормально для возраста, возраст фентези
Копирайторша• 23 августа 2024
Ну ви і притрушена
Губи з філером• 23 августа 2024
А что здесь такого? Каждый из нас или молится перед сном, или медитирует или просто настраивается на позитив? Ребенок просто визуализирует то, что она хочет, и правильно делает).
Копирайторша• 23 августа 2024
Ответ дляЗолота орда
Що саме дивно? Що людина має бажання?
Я вся ваша• 23 августа 2024
Ви реально серйозно? Тут дорослі тьотки малюють карту бажань і ніхто їх до психіатра не відправляє. Цілі марафони в соц мережах не за безкоштовно проводять. А ваша дитина підліток, це нормальна поведінка.
вентиляторная• 23 августа 2024
Вам - да и бегом!!
Ребенка не трогайте и держитесь от дитя подальше пока вас не вылечат!
МаксХмара• 23 августа 2024
Я думаю автор дурна что коли дитя читало ті записки напевно ляпнула щось на кшталт « ти дурна шо ти робиш» і все дитина закриється від неї.
вентиляторная• 23 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
взрослые тетки на Советчице от таро и астрологии оторваться не могут )))
Ответ дляРусланка з гілки
Вона скриває, це я ненароком побачила, і тільки я зайшла вранці в її спальню, вона бігом скомкала його і від подушку
Посудомойка• 23 августа 2024
Ответ длявентиляторная
Точно. Только и появляются темы про погадайте. А тут девочка 14 лет и уже к психиатру хотят отправить
Поддакиваю иногДА• 23 августа 2024
Да, нужно идти. Вам