Что думаете об этой новости? Горское название или же грядут сильные неприятности? Я живу в дн области, как раз со стороны Донецка. Ну, так….. так этой новости боялась, потом успокоилась, вроде как смирилась что возможно все и не я одна такая, вот сколько городов и сел снесли…. Но увидела эту новость и прям печально стало.
Ответ дляSeehund
Моя хорошая знакомая с Днепра на днях выехала, была настроена сидеть до последнего, но решила не рисковать.
И не думаю выезжать. Риск сегодня ничем не больше чем 2 года назад. Наоборот, тогда когда к Кривому Рогу подходили и были в Нововознесенске, вот тогда риск был огромный.
tanysha777• 23 августа 2024
Ответ дляWomAnn
Ну как что. Зеленский, его банда и их фанаты
Удалено администрацией...
tanysha777• 23 августа 2024
Ответ дляlilu1990
У заголовку правильно написано. Що Покровськ - стратегічна перемога. Тобто супер вигідна позиція для давлєнія і плацдарм...
Суджа - на жаль не стратегічна, тільки оперативна перемога. Надіюсь, у Сирського ще є шось у рукаві.
Боюся, що вам то не сподобається
tanysha777• 23 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Чому?
Всі розказували про рукави, але поки що, нічого доброго не побачили, навпаки
Дай бог, щоб не гірше
diamond_shop• 23 августа 2024
замість порадниці читайте та слухайте військових, вони Покровськ не візьмуть ніколи, занадто велика ціль
Ответ дляdiamond_shop
Ми в Мирнограді теж так вважали, читали і слухали. І сиділи до минулого тижня. Реальність виявилася геть іншою. Якщо й не візьмуть, розібʼють вщент, на жаль.
Ответ дляfishcka
а хочте гороскоп України на наступний рік?
там про це написано :)
Саме важливе дівчина після своєї простині прогноза , написала внизу -це карту 🤣
Для того щоб писати політичні прогнози, треба бути мунданним астрологом не один десяток років. А у нас всі різко ними стали в лютому 2022.
Графиня Шезвездицкая• 23 августа 2024
Ответ дляIsa Dora
Я не эксперт.
Но слышала мнение что Курск поменяют потом на часть наших областей.
Типа туда -сюда..
Это как прилюдия к переговорам
Типа туда -сюда..
Это как прилюдия к переговорам
Я тоже не военный эксперт),но судя по нарративам пуйла и пропитого медведева- им глубого насрать на курск и область.
медведев в открытую сказал- Страна будет разрушена, как Содом и Гоморра.
Как вариант- если наши курскую станцию захватят.. и то.. я не думаю, что что изменится.
у Них нет войны- у них СВО, а в ней нет ни проигрыша ни победы.Выполнение целей...а цели у них меняются ежедневно.
Графиня Шезвездицкая• 23 августа 2024
Ответ дляfishcka
там про це написано :)
Взрослые люди
21 век
гороскоп..
соляры..
твою ж дивизию
21 век
гороскоп..
соляры..
твою ж дивизию
Дана-Нирвана• 23 августа 2024
Ответ дляfishcka
там про це написано :)
Она же просто пересказала последние новости и прогнозы своими словами, перемежая их с Марсом, Плутоном и названиями других планет...
Ответ дляOlga_72
Смотрела обзоры. Мнение такое, что Покровск укреплен сильнее Бахмута. Промышленный город. Жителям стоит выехать. А военные там на очень долго останутся.
А можна запитати, хто автор обзорів.
Я ще ні у кого не читала, що Покровськ укріплено і підготовано до оборони.
Навпаки, Покровську дають місяць до окупації.
Скрін одного тг-каналу додаю. Не скажу, що я їм довіряю. Десь 50/50.
Особисті джерела- мій рідний брат. Каже, що нормальних укріпрайонів там немає. Правда, від 2 місяці вже на Торецькому напрямку. До того був на Покровському.
Скрін
Ну і Бутусов теж каже, що Покровськ під великою загрозою.
Що підходити до його оборони треба відповідальніше, ніж це було в Очеретиному та інших місцях..
І що нічого такого не робиться, тактика не міняється.
І що 50 усіляких Судж не замінять нам один Покровськ
Ответ дляMetelitsa
А можна запитати, хто автор обзорів.
Ви праві, немає майже. Нещодавно пройшов тендер на закупівлю зубів дракона, чи як там їх, з терміном поставки на 31 грудня, це щодо Мирнограду. В Покровську майже те ж саме. Коли я місяць тому їхала трасою на Костянтинівку, яка вже прострілювалася в деяких місцях, теж не помітила нічого обнадійливого
Ответ дляLinkpink
Ви з Мирнограда?
Бригада, де служить брат, базувалась у Вашому місті в квітні- травні.
Казав, що в місті абсолютно нічого не робилося для оборони.
Ще тоді казав, що пртрібно вже окопувати Покровськ а не сидіти в рожевих окулярах
Ответ дляMetelitsa
Ви з Мирнограда?
Так, з Мирнограда. Все правильно каже Ваш брат, дуже багато запитань до місцевої влади.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
......з тих пір мало що зиінилось.------------------
...’Самая распространенная версия о происхождении мема про бомбежку отсылает к некоему воронежскому депутату. Якобы после войны с Грузией на восстановление Южной Осетии власти РФ выделили много денег. В городском совете Воронежа какой-то депутат заявил, что ’сумма, выделенная на ЮО, в три раза больше, чем вся Воронежская область получает за три года. Разбомбите лучше Воронеж, мы хоть дороги нормальные построим’.’
ksusha1155• 23 августа 2024
Ответ дляtanya_217
Ніде такого не чула, що по лінії Дніпра
З усіх утюгів звучить, що їм потрібна вся Україна, можливо окрім західних декількох областей
Це німці писали перед війною що по Дніпру зупиняться. А зараз хуйло вєщає про всю Україну вже, ненажерливе вже б здох швидше..
ksusha1155• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Бо русня поставила все на цей останній ривок.
З якого чуда він останній? Але хай би. В них ще міліони можна мобілізувати, і зброя іранська і кндрська, якої валом.