40каградусная• 23 августа 2024
Чи зручні каблучки такого плану?
Можливо, хтось носить подібні моделі каблучок. Чи зручні вони, враховуючи їх випуклість між пальцями через багатошаровість?
Бесбардак• 23 августа 2024
До всього звикається. Такої каблучки не мала, але б носила без проблем
from Ukraine• 23 августа 2024
Ответ дляБесбардак
Нет, не ко всему можно привыкнуть
Україна наше все• 23 августа 2024
В мене є схожа каблучка. Перші дні не зручно, але потім звикаєш. Вона відчувається, але великого дискомфорту не приносить.