Аноним• 17 ноября 2012

Что лучше купить ребенку из вашого опыта?

CHICCO кабриолет или   джип билли? а может у вас свой вариант?
Аноним• 17 ноября 2012
О, как все сложно! ))))))

автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ дляАноним
О, как все сложно! ))))))
может и несложно НО... денег нет а подарок на новый год ребенку то надо подарить) желает что то на пульте управления, но уж если покупать то что то качественое)
автор Аноним • 17 ноября 2012
вот и спрашываю у вас мои дорогие)
Аноним• 17 ноября 2012
думаю по качеству они одинаково хороши
Аноним• 17 ноября 2012
ни то. ни то))
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ дляАноним
ни то. ни то))
почему? ваш вариант?
галинамирза• 17 ноября 2012
Все від дитини залежить!У нас біллі,в ремонті правда був на сервісі,зато безкоштовно,але мій дуже активно грається уже два роки,падає регулярно.Ми задоволені!
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ длягалинамирза
дякую) а на рахунок батерейок як- наскільки вистачає простих батерейок? а в ремонт часто попаає? ви брали нову чи б/у?
--Елена--• 17 ноября 2012
Вы уж меня простите,но детки не оценивают вещи их стоимостью,Вы ребенку игруху покупаете иди перед знакомыми повыеживаться ,что у Вас чико игрушки ест?Батареек ни на сколько не хватает,если будете ребенку давать покупайте игрухи на аккумуляторах ,они дороже ,но надольше,а если понтуетесь,берите нерабочую -и денег сэкономите и понты на высоте!

--Елена--• 17 ноября 2012
Вот это нарисовала,простите за недостающие буковки
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ для--Елена--
раз ви так кажите то і порадьте що на вашу думку стоїть купити
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ для--Елена--
я не ради пантів я ради якості)
Пенек Возмездия• 17 ноября 2012
Посмотрите у меня фирма Dickie Германия. Привожу с Европы оригинал- цена лучшая на сайте https://www.kidstaff.com.ua/tema-4193806.html Может вам больше понравится .
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ дляБогдана2012
вони на акамуляторах чи на прості батерейки?
галинамирза• 17 ноября 2012
Ответ дляАноним
В ремонті був один раз,поворот не працював!Брали нову.Я вас повністю підтримую,ми також люди не багаті,а іграшки тільки дорогі і знайомих в нас які розбираються в вартості іграшок немає,тому купуємо виключно для дитини.Купили на рік падав безпощадно,тому і потрапив в ремонт!Мій автолюбитиль,тому машинками всіма грається.В нас окрім біллі є ще дукаті,тому відразу купили аккумулятори і по черзі міняємо.Для іграшок по параметрах рекомендують нікель-кадмієві,вони найдешевші,але довго заряджаються.
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ длягалинамирза
велике вам спасибі)
автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ длягалинамирза
по параметрах рекомендують нікель-кадмієві а які то?)
галинамирза• 17 ноября 2012
Це чоловік вибирав,так і називаються,там зарядка гривень 60 і акумулятори по 15рг,тому дуже швидко окуповуються і яка різниця чи іграшка на аккумуляторі тільки дорожча чи окремо іх докупити,проблеми не бачу,до того ж можна і на інші іграшки використовувати.
Аноним• 17 ноября 2012
Нафига такие дорогие игрушки? Все равно ведь сломают! Моему (2.2 года) джипа хватило на пару месяцев. Все, решили с мужем, берем только дешевое, пока не подрастет!Дети все равно не понимают, а радости доставляет любая новая игрушка. ИМХО

автор Аноним • 17 ноября 2012
Ответ длягалинамирза
правду кажете) я мабуть так і зроблю) дякую