Локшина на вухах• 23 августа 2024
Мама попала на гроші
Розповідаю як є.
Мама продала квартиру в Україні, ці гроші вирішила передати брату ( він у Польщі)
Так от, брат ніби ( бля….) розумна людина знайшли в Гуглі компанію, яка перераховує гроші за кордон за 2,5%…
Мама заносить гроші, заповнює купу документів ( з її слів) у банк ( з її слів, але назви назвати не може), квитанцію ніяку не дають, однак запевняють 🥵🥵🥵, що кошти прийдуть за 1-2-3 години 🤬🤬🤬🤬
Мама йде додому, тут їй доходить що щось не то …, повертається починає виясняти , викликає поліцію, але того менеджера вже немає …
Дівчата, я з братом і мамою не спілкуюся, мені подзвонили коли вже сталася «біда»…
Я також не в Укоаіні, допомогти нічим не можу .,
Просто мені треба бл…ть десь це залишити, бо я з розуму зійду (((
МояХатаЗкраю• 23 августа 2024
Ну що тут скажеш. Має бути правило, мати справу виключно з банками на пряму. Заява в поліцію написана, хай розслідують
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Боже це срака ;(
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляПапобус
Ситуация треш....
Мене трусить і це просто реально майже біда ((
Мой завтрак• 23 августа 2024
Два д...ла- ето сила.
В мене одне питання: чого братєльніку всі гроші ?
Ви прийомна чи як?
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляvecya
Автор могу вам только посочувствовать и пожелать маме не довести себя до инфаркта 🥲
От мама якраз тримається краще всіх
МояХатаЗкраю• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Ой, навіть не уявляю. Що прямо всі кошти за квартиру передала? І де вона їх знайшла? В просто на карту брата не можна було перерахувати?
Шиворот Навыворот• 23 августа 2024
Ви з ними не спілкуєтесь, а розуму вирішили позбутись.
Це все. Ви нічого не доведете. Забудьте. З досвіду кажу.
Свезло так свезло• 23 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А що у вас трапилось?
Масяня Я• 23 августа 2024
а що тут вже з розуму сходити? гроші мама віддала. тепер лише сподіватись, що може знайдуть.
Шиворот Навыворот• 23 августа 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А що у вас трапилось?
У мене нічого. Був і мене клієнт, дав 2 лімона штріху навіть без розписки, просто дав і все, а мене як свідка тягали по прокуратурам.
А у нас макарошки• 23 августа 2024
Брат выехал, чтоб не служить в армии? Я так понимаю не живёт там долгое время, раз так лоханулся
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
За кордон заборонено платежі
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ситуація трешова. Співчуваю. Мамі є де жити?
Так, вона продала квартиру бабусі .
Весёлая морковка• 23 августа 2024
А ведь всего лишь было достаточно зарегистрироваться на тир1 бирже, закинуть деньги туда и на всякий случай договор купли продажи квартиры сфоткать. И все, брат там снял в криптомате.
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
У брата нема карти хоч якогось українського банку?
Він 18 років у Польші. Ні укр карти не має
Свезло так свезло• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Так, вона продала квартиру бабусі .
Це вже добре.
Аноним с кешбеком• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
За кордон заборонено платежі
На карти українських банків не заборонено.
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
18 років у Польщі, ви з неба свої фантазії берете?
SantaMonika• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Пишіть адресу куди ходила
Чи то секрет ?
Локшина на вухах
• 23 августа 2024
Ответ дляvecya
Это был банк или какая-то контора? Какой город, адрес есть?
Житомир. Мама каже БАНК!!! Назви не знає
Аноним с кешбеком• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Скільки їй років?
SantaMonika• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
У банка є адреса ?