Локшина на вухах• 23 августа 2024

Мама попала на гроші

Розповідаю як є.
Мама продала квартиру в Україні, ці гроші вирішила передати брату ( він у Польщі)
Так от, брат ніби ( бля….) розумна людина знайшли в Гуглі компанію, яка перераховує гроші за кордон за 2,5%…
Мама заносить гроші, заповнює купу документів ( з її слів) у банк ( з її слів, але назви назвати не може), квитанцію ніяку не дають, однак запевняють 🥵🥵🥵, що кошти прийдуть за 1-2-3 години 🤬🤬🤬🤬
Мама йде додому, тут їй доходить що щось не то …, повертається починає виясняти , викликає поліцію, але того менеджера вже немає …
Дівчата, я з братом і мамою не спілкуюся, мені подзвонили коли вже сталася «біда»…
Я також не в Укоаіні, допомогти нічим не можу .,
Просто мені треба бл…ть десь це залишити, бо я з розуму зійду (((
как тебе такое илон маск• 23 августа 2024
Як в 78 р вона з купою грошей сама ходила?! Вона геть самотня? Її ще на етапі продажу могли обманути.

Мой завтрак• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Удалено администрацией...
Троль.
Скарга на тему
Обнемашечка• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Вибачте але це немає ніякої різниці. Для вас велика, до мене мала, або навпаки
А почему мама с вами не посоветовалась?Она сама продавала квартиру или через агенство?
МЕСТО_Встречи• 23 августа 2024
Автор, извиняюсь, с какого перепугу мама продала жильё и хотела ещё за вашей спиной деньги брату отдать.
Брату это было норм? И норма, что пожилая мать сама такие дела решала?
А по делу - ну, мама должна попытаться вспомнить, как всё было. Но в таком возрасте(
Шеллар• 23 августа 2024
Не вірю, що щось можна зробити. Слово вашої мами проти шахраїв. Скажуть прийшла бабця, щось торочить про якісь гроші, а ми тут туалетним папером торгуєм, а вона банком марить. Покивають головою, що деменція, і на тому все. В неї ж на руках нічого нема, одні слова.
Забагаловка• 23 августа 2024
Не спилкуетесь ,так успокойтесь .
Вам всё равно деньги не собирались давать .
Маму облапошили ,возраст ,что ж поделать ?
Сумчатая кошка• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
В такому віці за матір´ю треба вже догляд, допомога, а ви далеко от шахраї цим і скористалися.

Обнемашечка• 23 августа 2024
Ответ дляШеллар
Так какие-то бумаги оформляла,может есть 2 экземпляр.
4есотка• 23 августа 2024
Автор, ви сходите з розуму як пишите, але ніякої інформаціі не кажете. Брат знайшов в гуглі, значить в нього всі контакти лишились, і адреса теж. Того менеджера вже не було, але були ж інші люди чи інші менеджери.
автор Локшина на вухах • 23 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
Мама радилася, я була проти, тому вона як дитина - зробила по свому
Шеллар• 23 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
В темі написано, що на руки їй нічого не дали (квитанцію на руки не дали).
Галя із Дарниці• 23 августа 2024
А как она одна в таком возрасте справилась с продажей и не обманули? А было ли это все, вы видели договор продажи, какие то доки что ей дали в этом якобы банке? Как у нее со здоровьем, извините за вопрос
Рання пташка• 23 августа 2024
Да охренеть один 18 лет живёт за бугром, вторая тоже за границей, а 78 летняя мамка одна в Украине под бомбежками ещё и хаты продает и по банкам и странным конторам сама с бабло шастает . И всех только бабло интересует, а не старая одинокая по сути мама
МЕСТО_Встречи• 23 августа 2024
Ответ для4есотка
Брат тоже немного странный. Какая-то компания в гугле, деньги мама ему хотела все передать, дочь ничего не знает.
Всё очень плохо.
4есотка• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Дівчата, я з братом і мамою не спілкуюся, мені подзвонили коли вже сталася «біда»
Ви ж писали що не знали....Ви тролите?
Ответ дляГаля із Дарниці
Здоров я тьху тьху, а от ментально вона вже не сповна розуму , після цієї ситуації
Обнемашечка• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
А вы где,в Украине сейчас?
Ответ дляРання пташка
А мама не хоче їхати нікуди і не радилася з дітьми. І що?
4есотка• 23 августа 2024
А брат де і як повинен був отримати кошти? Готівкою з доставкою на дом?

Ответ дляГаля із Дарниці
Ага, я ще знаю що вона від нотаріуса після продажу квартири їхала в таксі і розповідала що втомилася, бо квартиру продала …
ЯНаПэПэ• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Я з братом не спілкуюся
Мама сообщение от брата тоже не показала?
Ответ для4есотка
Ви ж писали що не знали....Ви тролите?
Звісно квартиру вона 4 рік продає , я завжди була проти. З мамою не спілкуюся давно
4есотка• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Звідки знаєте, якщо ви писали що не спілкуєтесь? Ви сиділи рядом в таксі?
Послушная• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
У мене немає цієї адреси. Навіщо мені зараз це?я добитися від мами назви не змогла! Вулиця хлібна ( зі слів мами)
Ну по гугл у там привет, ощад и какой-то Полтава банк
Грибной_Дождик• 23 августа 2024
Сейчас бы конечно через каких-то левых посредников переводить суммы денег стоимостью квартир - вы что совсем там?
Не обижаюсь• 23 августа 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
От і мені то дивно. Хату мама 78р. продати змогла дати раду, а назву банку не пам´ятає. Мені тут щось не чисто якщо чесно.
Автор, дико вибачаюсь, ви бачили якісь документи в очі? Не могло бути ситуації що брат придумав , щоб гроші присвоїти, щоб ви потім не питали за свою частину? Тому що дивно, мама має ментальні проблеми настільки що не може згадати назву банку, разом з братом який то все організовував, але продаж квартири і всю паперову документальну волокіту оформити і провернути їй здоров´я ментального вистачило. Ще раз вибачте , та щось тут не то
Обнемашечка• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Вы за границей или в Украине?
Ответ дляЯНаПэПэ
Я не питала. Мені це не відомо
PinkyPink• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
А мама-то чого? По Вашій розповіді там брат несповна розуму, мама просто довірилася сину 🤷🏻‍♀️
ЯНаПэПэ• 23 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Тогда зачем участвовуете,если ни с мамой ни с братом не общаетесь?