НетЕщеНаверное• 23 августа 2024
Дівчатка, як ви живете із жмотами?
Раніше якогось фіга думала, шо мій чоловік просто економний. А він такий жмот, що це просто капєц. Заробляємо однаково, проаєпоную йому тратити напополам. Каже в мене немає грошей. Мене це так вибішує, шо всі його достоїнства зводяться до нуля. Колись, коли я була в декреті і не мала доходу, то ми їли одну гречку, картоплю і яйця. Про одяг взагалі мовчу. От як так можна, що це за життя. Дитині вже 6 років, а чоловік до сих пір так і не помінявся. А, ще забула написати, що колись потрапила до лікарні в декреті, він сказав, що в нього немає грошей на ліки, прийшлось взяти у моїх батьків. Хоча чоловік себе не ображає.
Накипіло, душа болить((
Викачую яйцями• 23 августа 2024
Как можно на столько себя не любить и главное зачем?!? Для штанов в доме🤦♀️
Воленс-неволенс• 23 августа 2024
Навіщо жалітися, якщо ви не маєте планів нічого змінювати?? Терпіли і терпіть далі, така ваша доля і вибір.
ЭмчЭндЭм• 23 августа 2024
Он жрёт за Ваш счёт? А что-то хорошее в нём есть? Ну, такое, что его стоит содержать и не послать в далёкое путешествие?
Мне жмоты не встречались, к счастью..
Забрала і не сказала• 23 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Мы не живем со жмотами
и вам не советуем))
Манка Я• 23 августа 2024
Ну, так как вы жили 6 лет со жлобом, так и остальные живут.
С какой радости вы решили, что он должен меняться? Что за бабы блин дурные, считают, что штамп в паспорте и ее бриллиантовая пися сделают из жлоба щедрого
МадамОхмури• 23 августа 2024
И что думаете дальше делать, вас все устраивает? Вы работаете, себя прокормите?
НЛОша• 23 августа 2024
Автор, это пипец
Мой муж не жмот, со жмотом не жила бы, мне всегда всё самое лучшее
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Що заважає Вам піти з цих відносин?
Дитина. Ми зараз вакордоном. Він мене не відпустить з дитиною в Україну
Метровий сантиметр• 23 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Що значить «не відпустить»? Ви ж доросла людина. То Ви так хочете щось змінювати в своєму житті
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мне жмоты не встречались, к счастью..
Він все вміє робити по дому. Дуже хороший батько
Борода• 23 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А для чого вам в Україну? Просто живіть окремо
Кундалина• 23 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Так если она жила с этим 6 лет, значит такая же самая. Иначе как им ужиться?
ЭмчЭндЭм• 23 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Хороший отец не жалеет денег на своего ребёнка...
Жена сантехника• 23 августа 2024
Не живу зі жмотом. Другий чоловік, як і перший, робить мені дорогі подарунки. Принципі, все що я хочу. Якщо не миттєво, то коли буде можливість. Подорож в екзотичні країні, діаманти і т.д. Про ліки це жах. Нащо такий чоловік, якщо він не може підтримати у критичний момент?
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Так, працюю. Себе і дитину утримую. Інколи він купує продукти. Одяг, взуття, іграшки дитині це все на мені. Я розумію, якби він купував якісь цінні речі для сім´ї, а то ж ніфіга, все шось никає, все секрети в нього. Навіть пароль від карти ховає від мене
все по ГОСТу!• 23 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
все деньги на выезд потратил, потому и денег нет ?
МадамОхмури• 23 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Копии себе подушку, а на вас по фиг. Простите. Думайте о себе, бытовые траты ему и копите сеье
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
А какой он был когда ухаживаел, повез в первый отпуск?
Подарунки я отримувала лише на великі свята, і то фігові
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Вы работаете за границей, ребенок в саду? Раздельный бюджет?
Да
МадамОхмури• 23 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ох, это был звоночек
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Він не переживе розлуки з дитиною
НетЕщеНаверное
• 23 августа 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Він завжди такий буде, це закладено ще в дитинстві.
Так, це в нього від матері