Тракторні війська• 24 августа 2024

Заливной пирог на кефире. Какая начинка лучше?

Ваша любимая. Кроме рыбных консервов и рыбы вообще.
Новорічна пальма• 24 августа 2024
Лесные грибы

В курсі діла• 24 августа 2024
Класика - заливний пиріг з капустою.
Я ще люблю з яйцями, зеленою цибулею і багато зелені.
tarveldy• 24 августа 2024
Дівчата, пишіть рецепти
Зробила фокаччу з мацарелою, навіть не встигла спробувати , замістила ще
Брехушечка• 24 августа 2024
Капуста
В курсі діла• 24 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Дівчата, пишіть рецепти
Та що там писати? Звичайне тісто на кефірі, як для оладок, навіть консистенції такої ж. Хіба що цукру менше.
В форму пергамент, половину тіста, зверху начинку, зверху знову тісто, присипати кунжутом або тертим сиром.
Начинки будь які - від тушкованої капусти до шпинату з червоною рибою.
Видна міленіалка• 24 августа 2024
Лук жарю до прозрачного+ плавленый сырок+ куриное филе, можно маленькими кусочками, можно фарш, а можно и вообще без него.
Видна міленіалка• 24 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Дівчата, пишіть рецепти
Давайте рецепт.

tarveldy• 24 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Давайте рецепт.
300г борошна, туди пів ложки чайної цукру, 1 солі, 3 столові олії, 15г живих дріжджів, 200г теплої води, вимагати тісто, воно типу дуже м´яке, годинку під рушником , має збільшитись втричі , викласти у форму пальцями розказати у формі, я починала мацарелою і в духовку на 180 до готовності
От , через годинку буду робити ще , бо навіть смаку не знаю , але чоловік з сином і дочкою як коти на молочній фермі