Перша скрипка• 24 августа 2024
Это выгоревшая коляска? Стоит брать?
МадамОхмури• 24 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Не хвилюйтесь. Я нову вже взяла
І добре
Бо ті колеса жахливі
Добро с Кулаками• 24 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
С каких это пор черный стал немарким?
ну уж получше, чем яркий, там то пятно сложнее скрыть
На пів ставки• 24 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Какое пятно?
Коляски пачкаются пылью и уличной грязью, что очень заметно именно на чёрном цвете
Ні за холодну воду• 24 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ятеж
Гроб і все
Нащо дитині таке
Гроб і все
Нащо дитині таке
Цікава асоціація... Я, наприклад, чорної труни ніколи не бачила.
Візочок обов´язково має бути кислотно-яскравого кольору! І не дай Боже ще москітку чорну повісять, то взагалі родина Адамсів на вигулі
Сарказм, якщо що. Дитині абсолютно все одно на колір візочка.
МадамОхмури• 24 августа 2024
Ответ дляНі за холодну воду
У адамсів колеса хіба в гівні були курячому ?
Добро с Кулаками• 24 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Какое пятно?
ну будет она голубая, к примеру, еще больше будет грязь видно
Банка з медом• 24 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
У дочки была ярко салатовая, вообще ничего не видно было
Добро с Кулаками• 24 августа 2024
Ответ дляБанка з медом
это хорошо, на будущие буду для себя знать, почему-то думала, что яркие самые неудобные
Я тертий жук• 24 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Не буде. В мене було три візочки. Світло-голубий, беж+коричневий і чорний. На чорному вуличний бруд був найзамітніший. Він постійно був припилений. Хоч я драяла його після кожної прогулянки.
Банка з медом• 24 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я когда брала вообще не думала об этом почему-то 🤣
Но по факту на ней реально ничего
Я ни разу её не мыла
Но по факту на ней реально ничего
Я ни разу её не мыла
Ні за холодну воду• 24 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
До чого тут гівно? Я не розумію асоціацію чорний-труна.
Добро с Кулаками• 24 августа 2024
Ответ дляЯ тертий жук
спасибо за опыт и ответ!
Непонятно• 24 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ятеж
Гроб і все
Нащо дитині таке
Гроб і все
Нащо дитині таке
Де ви бачили чорну дитячу труну?
Непонятно• 24 августа 2024
Ответ дляМіняйловна
Моя любов Роан Маріта, всюдихід... брали ту, що вигоріла, відкатали дитя до 2х років, потім похресника до 2х років, потім племінника, потім продали... головне це колеса і щоб маневрена була і стійка, не переверталась
І мама під 100 кг масою, щоб той масивний танк без поворотних коліс за одну прогулянку сотню разів підняти на кожному повороті, мовчу, про бордюри
Я инженер, меряю от 1• 24 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Да. Супер 👍🏼😂😂😂
П´ятнадцять років тому це була дуже популярна модель. І недешева.
Але то було давно;)
Перша скрипка
• 24 августа 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Кто чем голову свою наполнил - о том и пишет)
Міняйловна• 24 августа 2024
Ответ дляНепонятно
Ну, це ваша думка... в мене приватний будинок, не підіймала, коляска чудово всюди сама заїздила. Але якщо маленька квартира з ліфтом, то так, краще маленьку якусь. До речі, сила і витривалість часто не залежить від ваги, повні люди часто слабщі, бо менше фізичної активності
МеняАЖтрусит• 24 августа 2024
Ответ дляМіняйловна
Предприимчивые однако