Тихомандражная• 24 августа 2024
Перший триместр
Дівчатка, розкажіть як проходив Ваш перший триместр, 5-7 тижнів? Я дуже добре себе почуваю, в мене нічого не болить та не тягне, тільки груди збільшились, не має тошноти, настрій в нормі, якоїсь втоми великої також не має все як завжди, аналізи всі в нормі. Чи справді так добре легко все може проходити це не якісь дзвіночки? Я вже і з цього приводу нервую ….
Трільчиха• 24 августа 2024
З вами все добре. В мене двічі було так само. Окрім великого живота нічого не турбувало.
Вподобайден• 24 августа 2024
А чого ні?
В мене пʼята вагітність зараз, почуваюся так наче мене трактором переїхали (зараз 13 тижнів), то ригала, то непритомніла, то кровило, оце вчора на УЗД сказали чому (в принципі, я і сама здогадалася що буде дівчинка) за другої вагітності, коли носила дівчинку те саме було, а три вагітності, за хлопцями, пройшло нормально 🤷🏼♀️
Кавуся• 24 августа 2024
Это же замечательно))
Не всегда беременность=должно быть плохо (тошнота,усталость и т.д.).
В первую беременность я себя отлично чувствовала) Практически все время)
ТаЕщеОптимистка• 24 августа 2024
Сплюньте и живите счастливо и не дай Бог вам ощутить все прелести беременности и вообще не забивайте мозг этим, набирайтесь сил перед родами и первым полугодом ребенка