useruseruser• 24 августа 2024

Питання до тих,у кого є діти. Яке у вас відношення до дитячого табору?

Що ви взагалі думаєте про дитячі табори?
Чи ваша дитина вже там відпочивала?
І чи сподобалося вашій дитині там?
Якщо ви категорично проти,то з яких причин?
Бо я дуже часто чую історії,як діти дзвонять батькам з проханням забрати їх звідти.
Це ж що за табір такий жахливий,що дитина хоче втекти додому звідти?))))
Сливочная пенка• 24 августа 2024
Норм, поедет позже, в языковые лагеря.
А такая это нормальная реакция, если ребенок дома привык быть

Люблю пиво• 24 августа 2024
Один раз я в детстве поехала, все переболели каким то ротовирусом это был мой ужасный опыт .
Перемелица• 24 августа 2024
Старша відпочивала з першого класу
Рим Крим Карпати Європа
Санаторії
Всі канікули школи

Старшого нікуди не витягнути
Скользкая• 24 августа 2024
Чудове відношення, просто не з малого віку. Донька почала їздити з 10 років, при чому перші два роки їздила в Болгарію і лише потім ми відправили її в Карпати. Після цього відпочиває лише в Карпатах, для підлітків українські табори в Карпатах це просто маст хев. Моє вічно понуре апатичне дитя приїжджає звідти повна енергії і мільйоном вражень та розповідей.
Перемелица• 24 августа 2024
Я теж плакала
Це був далекий 1983 рік
А коли від Чорнобиля нас повезли в літній табір
То ревли всі
Акукарача• 24 августа 2024
Положительно
Молчавочка• 24 августа 2024
Все залежить від дитини.
Є діти, які психологічно не готові спати не в дома. Тому вони будуть проситися додому з першого дня.

Я таке знаю• 24 августа 2024
Дети были пару раз . Хорошая альтернатива, чем сидеть дома в каникулы одному.
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Норм, поедет позже, в языковые лагеря.
Я тоже всегда когда с родителями на море отдыхала,через неделю уже домой хотела.Поэтому те,кто уехали на ПМЖ за границу наверное испытывают перманентную депрессию,я так думаю)
Оле Лукойе• 24 августа 2024
З 10 років (4 роки) їздить з величезним задоволенням усюди, куди можна. Побував у більшій кількості країн, ніж я за все життя. І по Україні теж.
Ясамаякрасивая)• 24 августа 2024
В целом- позитивно
Вопрос- выбрать хороший лагерь.
Мой ребенок начинал с 7 лет, в языковом лагере в 20 км от дома на школьные каникулы осенью и весной ( это 5 дней). Дорого, но я уверенна в безопасности, отличном питании, занятости ребенка. Обычно, такие лагеря на территории загородных комплексов, там все удобства, охрана, камеры и тд. Плюс, ежедневные отчеты для родителей.
Ну а дальше, увеличиваем кол-во дней, на летние каникулы.
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ротовирус это ужас,у сына было весной,я уже не знала как его лечить и что делать,никому не пожелаю
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляСкользкая
А можете будь-ласка скинути посилання на табір? Можливо я і своєму пораджу
Сливочная пенка• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Я не испытываю, мой ребенок тоже нет.
Конотопська відьма• 24 августа 2024
Я была в лагере в детстве, мне нравилось. Не лагерь страшен, а коллектив, в который ребенок попадает. Повезет, если рядом будут нормальные дети, а не оторви да брось. И тут важен воспитатель, который должен держать и таких, и других, более домашних. А если воспитатель сам едет отдыхать, а не работать, вот и получаем ’мама, забери’.
Скользкая• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Донька була в трьох різних - Гердан, West Camp і Camp life. Усі три сподобалися.
Горлаю зрання• 24 августа 2024
Донька була в таборах з 6 років, в підлітковому віці була в мовних, потім вже як ментор і волонтер. Просилася додому раз з санаторія у Євпаторії, поїхала, забрала. Решта лишила позитивний досвід.
Точу ляси• 24 августа 2024
Абсолютно за. Моя дитина їздить тільки в ті що сама обирає, і не хоче звідти їхати.
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Я теж плакала
Це був далекий 1983 рік
То ревли всі
А чому ви ревіли? Вас ображали в таборі?

автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляАкукарача
Положительно
Чтобы ребёнок набрался новых впечатлений?)
Перемелица• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Вожаті так
Вчителька так
Читала листи наші , які нам мами писали
Лише потім нам віддавала
Козяка-маляка• 24 августа 2024
В целом позитивно отношусь)
Сама в детстве ездила в санатории и лагеря.

Сейчас я мама, пока отправлять не готова (6 лет). Когда прийдёт время лагерей то запросы и критерии выбора естественно будут высокими. Меня же отправляли в обычные лагеря, да и время было другое.
Акукарача• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Чтобы не валялись с гаджетами и я дома отдохнула)
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В целом- позитивно
Вопрос- выбрать хороший лагерь.
Любой каприз за деньги)
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Вожаті так
Вчителька так
Читала листи наші , які нам мами писали
Лише потім нам віддавала
Це точно табір був чи це місце позбавлення волі?
Перемелица• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
В срср всі такі табори були
Диверсификация• 24 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Я теж плакала
Це був далекий 1983 рік
То ревли всі
Скільки років вам було?
Чого плакали?
Пишу вірші, дорого• 24 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Повністю згодна. Дитина була чотири рази в таборі, третій раз саме оце - ’забери’ до сліз, бо не пощастило з дітьми. Він то добув зміну, але декілтка років не хотів, потім все ж таки поїхав , знову норм.
Донька не їздила, бо то карантин, то війна, то коштів не вистачає ... А зараз вже і не хоче, хоча пропонувала я цього літа. Потім мені сказала, а чого не погодилась, короче, підліток))
Хочу в БАНю• 24 августа 2024
Ребенок не хотел, любит общаться по своему желанию, а не в обязаловку, любит свой комфорт. А я знаю наши реалии, что по факту никто ни за что не отвечает, и это только бизнес со всем вытекающим, и истории про хороший и плохой лагерь это рандомно повезло не повезло. Можно за большие деньги в Испании попасть, как недавно было, а можно в забитом селе хорошо отдохнуть, не угадаешь
Лукава_Кiшка• 24 августа 2024
Я ретельно вибираю табори, по відгукам, фото, опису.
Дитина з 10 років в таборах. Подобається. Але не дешево, 20-22 тис за 10 днів