А_я_ЛОЖУ!• 24 августа 2024
Ідеальний вік для народження першої дитини
Який на вашу думку?
Результат:
вже голосів:
64 (37.87%)
26-30
62 (36.69%)
23-25
23 (13.61%)
31-35
12 (7.1%)
18-22
8 (4.73%)
Старше 35
Кров з молоком• 24 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Через день такие темы))) 35 лет
Не згідна більшість людей з цим. Я народила в такий вік і мене бабусею називали....
А_я_ЛОЖУ!
• 24 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Через день такие темы))) 35 лет
Я так не вважаю.
Вважаю що ідеально це приблизно 20
Ламборджини• 24 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Кто вас так называл?
Irina01010101• 24 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Не хочу вас образити, але мабуть ви виглядаєте старше своїх років.
Я народила дитину майже в 39. І ніхто мене і близько не каже , що то моя онучка.
Ламборджини• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я так не вважаю.
Вважаю що ідеально це приблизно 20
Ребенку родить ребенка - для меня это так в этом возрасте.
А_я_ЛОЖУ!
• 24 августа 2024
Ответ дляЛамборджини
Какой ребенок?
20 лет это взрослый человек
Айпишница• 24 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Через день такие темы))) 35 лет
Я в 35 хрен согласилась бы. Тут только жить начинаешь. И в ЭТО окунуться. Материнство надо пережить пока есть силы и мало мозгов)
Ламборджини• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Какой ребенок?
20 лет это взрослый человек
В 18 такой же взрослый
Новорічна пальма• 24 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Наоборот идеально. Выучился, наработался, нагулялся, навстречался. Можно уже и о семье подумать. Ни к чему хорошему ранние браки не приводят. Разводы зашкаливают, а все потому что либо беременность ранняя, либо замуж на дурную голову
Кров з молоком• 24 августа 2024
Ответ дляIrina01010101
Так ми ж про вік. Що, всі жінки виглядають молодше свого віку?
Новорічна пальма• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я так не вважаю.
Вважаю що ідеально це приблизно 20
Вы серьёзно? В 20 лет ещё студент)
Маурита• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я так не вважаю.
Вважаю що ідеально це приблизно 20
Навіщо тоді запитаєте інших?
Я навпаки так не вважаю, у 20 річної дівчини ще навіть вищої освіти немає, досвіду роботи нема. Звичайно і з маленькою дитиною можна усе це досягати, але значно складніше. Я вважаю краще трохи пізніше, пожити як то кажуть для себе, подорожувати, здобувати життєвий і професійний досвід, чудитт так, як можна лише, будучи бездітною. А тоді вже, набравшись вражень, можна себе присвятити дитині та декрету
Ламборджини• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В 17 нет, слишком рано
Вы чисто на паспорт ориентируетесь.
ПлакалаВАвто• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Какой ребенок?
20 лет это взрослый человек
ві в 20 финансово могли позволить обеспечить кровом едой одеждой себя и ребенка?
Стриптизерка• 24 августа 2024
Когда женщина и мужчина готовы морально и финансово, плюс возраст позволяет.
Просто возраст рассматривать глупо.
Ноу коммент• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Какой ребенок?
20 лет это взрослый человек
Это совершеннолетний ребёнок. И еще я считаю, что рожать в первые годы брака не стоит, особенно в юном возрасте.
А_я_ЛОЖУ!
• 24 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я родила в 19,5.
Мужу было 24, он работал и неплохо зарабатывал, поэтому могла
Стебель березы• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я так не вважаю.
Вважаю що ідеально це приблизно 20
Вы не в себе явно, только в совке говорили на 25-х летнюю ’старородлящей’
ЖаннаНеАгузарова• 24 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я так не вважаю.
Вважаю що ідеально це приблизно 20
Як було гарно в мої 20, коли народила першу дитину і не було чужої думки де дізнатись.