Ворожу на каві• 24 августа 2024
1 вересня, хто памʼятає минулий рік?
Будуть теми про судочки, курточку і теплі колготки для хлопчика?
КапитанльнаЯ• 24 августа 2024
Обов´язково. Тут люди сидять по 10 років, вже всі теми пішли по еннному колу
Любви вам!• 24 августа 2024
В прошлом году было жарко 1 сентября, да и все следующую неделю. Это перед этим два года подряд было резкое похолодание, осень точно по календарю наступала.
Ворожу на каві
• 24 августа 2024
Ответ длязабиякина
В цьому році 2 вересня в теплих колготах буде трохи жаркувато...
В минулому році це нікого не турбувало)))