Вельми шановна• 25 августа 2024
Як краще для кота, якщо ви відʼїзжаєте на деякий час?
1. Щоб приходили до нього раз в 2 дні прибирати та годували;
2. Відвезти його до мами, щоб був постійно з нею.
Результат:
вже голосів:
38 (52.78%)
1.
29 (40.28%)
2.
5 (6.94%)
Я не цікавлюся котами
Божа кульбабка• 25 августа 2024
Мої троє бігають по двору
Живуть щасливо як і жили
Сусідка кормить
Їдять вони все
Навіть мишей
Ще маю
Дві собаки , аналогічно
Живуть щасливо як і жили
Сусідка кормить
Їдять вони все
Навіть мишей
Ще маю
Дві собаки , аналогічно
Пекельнi Борошна• 25 августа 2024
Зависит от того как долго будете отсутствовать. Если больше 2-3 недель, то лучше кота к маме или маму к коту.
На циголках• 25 августа 2024
Коту лучше, что бы с ним кто-то был. Идеально, если мама переедет к Вам на время отпуска
А я кумедна• 25 августа 2024
Для моєї краще вдома. Будь-які чужі квартири й переїзди - великий стрес
Яичница с беконом• 25 августа 2024
Для котів зміна обстановки то стрес, тому до нашої мама приходить
А шо сталося?• 25 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Зараз ходу годувати котів сусідки, вони реально скучають за людьми, беру малу щоб вона з ними гралася
Раніше думала що котам пофігу на людей
Не пофигу. Они скучают, переживают. Просто относительно собак менее эмоциональны.
У мен я был кот из приюта, он был диковатый. Мы уехали отдыхать ( он был дома с бабушкой), приехали, он заскочил мне на колени и встал, типа давай, гладь меня. Никогда так не делал, соскучился видать.
Вельми шановна
• 25 августа 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Мої троє бігають по двору
Живуть щасливо як і жили
Сусідка кормить
Їдять вони все
Навіть мишей
Ще маю
Дві собаки , аналогічно
Живуть щасливо як і жили
Сусідка кормить
Їдять вони все
Навіть мишей
Ще маю
Дві собаки , аналогічно
У мене кімнатний кіт
Вельми шановна
• 25 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
коти на вулиці самі дають собі раду, хай мші їсть!
Які миші? Це місто з багатоповерхівками
Червона калина• 25 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Які миші? Це місто з багатоповерхівками
Пока вас не будет, заведутся.🤣
Однозначно• 25 августа 2024
Я так приходила раз в два дні до кішки сестри. Вони на місяць поїхали.
Кішка абсолютно не зрозуміла, що відбувається і перелякалась. Я думала , вона не виживе. В туалет по великому стала ходити на коврики, по малому - по куткам. Таке враження, що вона більшу частину часу сиділа десь під ліжком.
Хоч вона мене і знає, але в мій прихід не вилазила.
Це був жах, чесно. Стресувала і я , і вони. А до себе не могла , бо кіт мій противний , б´є.
Треба вам спробувати, як ваш себе поведе, а потім вже вирішувати.
Швабристка• 25 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
У мене кімнатний кіт
на який термін поїздка? якщо коротка, то краще годувати дома, якщо довга, то до мами.
Курочка• 25 августа 2024
Если раньше был опыт поездок с котом, то лучше к маме . А если он у вас домашний и никогда дальше квартиры не был, то это может стать большим стрессом. Наш после переезда неделю точно стрессовал
Мрію про космос• 25 августа 2024
Наша шотландка дуже сумує. Поїлка в неї увімкнена завжди , їжі теж вдосталь, раз ми поїхали на 4 дні, то вона на нас образилась і не підходила й втікала. Була камера в квартирі, то бачили, що ходить нявкає, сидить під дверима. Зрозуміли, що вона нас дуже любить. Завозимо до подружки, як їдемо більше, як на 2дні, там сичить спочатку, але за півдня звикає.
Ответ дляА шо сталося?
Та вже побачила , прихожу а вони не до миски біжать а лащаться муркочуть милі такі
_Alekssandra_• 25 августа 2024
До 2х суток оставляли дома одного.
Если на дольше, то завозили к моим родителям.
Маю декілька думок• 25 августа 2024
Не знаю, как лучше кошке, но мы отвозим к родителям. Она там жила почти полгода, когда была оккупация. Ехать не любит, но это единственный вариант. Мы в другом городе, близких друзей, которые могли бы кормить кошку, у нас тут нет.
Забагаловка• 25 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Вот автор безответственная, не позаботилась про кота заранее, не завела мышей в квартире.....
Просто красавица• 25 августа 2024
Якось лишили на 4 дні, сосідка 2 рази на день годувала, но вона страшенно скучал і нашкоднічала кругом.
Тепер або з собою везем, якщо недалеко, або здаю на перетримку. Зараз на 4 дні здала, то вона там ходе з виглядом директриси.
Сегодня я не я• 25 августа 2024
Якщо більше 2 днів кудись їду, то даю ключ сусідці, вона любить котів і приходить не тільки погодувати, але навіть провітрює квартиру і грається з кицею, дай Бог здоровʼя цій людині.
Хлопаю ресницами• 25 августа 2024
Ответ дляА шо сталося?
Мы когда улетали раньше на 1-2 недели в отпуск и моя мама приходила кота кормить 2 раза в день - все равно после возвращения нас каждый раз ждал концерт в первую ночь: он реально почти всю ночь возмущенно мяукал и пересказывал, как был недоволен нашим отсутствием
Малинка• 25 августа 2024
Наш сам не любить залишатися, вже через декілька годин починає сумувати, возимо з собою. Думаю, міг би спокійно залишатися у батьків чи знайомих, але він дуже емоційний, часто вимагає уваги, дістав би їх своїми криками. На крайній випадок можемо завести племінниці, недавно вона залишала нам свою кішку, то якось більш-менш нормально співіснували, якщо не брати до уваги того, що вона вирішила ходити виключно на лоток нашого кота, а той щоразу бігав плакатись нам. Ну і періодично відгрібав лапою по морді, коли занадто близько підходив (волочився за нею цілими днями як той набридливий вахтер).
Гола з конопель• 25 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Раніше думала що котам пофігу на людей
Ще, мусила провести ніч в лікарні з братом, то чоловік сказав, що мій кіт всю ніч просидів біля вхідної двері, чекаючи мене ( я його ніколи ще не залишала) - вони все відчувають
Вельми шановна
• 25 августа 2024
Ответ дляСегодня я не я
Я не терплю посторонніх дома
Освічую темряву• 26 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Я не терплю посторонніх дома
Відвезіть кішку мамі.