Сиреневенькая• 25 августа 2024
Кто в Европе снимает квартиру. Сколько у вас выходит аренда и коммунальные?
Какая страна?
И как вы арендовали, платили за несколько месяцев вперед?
Николай-b526• 25 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Сумно
Враховуючи рівень зарплат у Польщі це непомірно дорого
в Славянске дешевле(((
Для драки• 25 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А ви де мешкаюєте? Орадя-така ж ціна
В Галаці, звідси додому в Миколаїв відносно недалеко їздити
После шести ни-ни• 25 августа 2024
1050€ аренда дома с комуналкой + залог за 2 мес.
Город с населением 30 тыс.
Германия NRW
Город с населением 30 тыс.
Германия NRW
Все будет, но потом• 25 августа 2024
Германия, Кассель, три комнаты 50 м в доме с социальным жильем,
740 евро, плюс свет 85, интернет 40.
Кауцион 1300 евро
Работаю
Косметический ремонт делали, кухню покупали, квартира пустая была
740 евро, плюс свет 85, интернет 40.
Кауцион 1300 евро
Работаю
Бува і таке• 25 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Я вам зверху навіть назви заводів написала,де є премії,надогодини і умова о праці.Це те що я знаю,сто відсотків.Під вроцлавом он ще є завод pepciko,або сеdo там теж умова о праці
Щось я їх не побачила на Pracuj.pl, куди ви мене посилали.
Печенюшка• 25 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Ну то зайдіть на сайт кожного заводу і подивіться вакансії
Бува і таке• 25 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
21 час це ставка якого року? Таких ставок вже давно немає чистими.Студкети взагалі отримують нетто=брутто
28,10 брутто / год - це нова мінімальна ставка від 01.07.2024
28,10 брутто це 20,70 зл нетто.
Студенти до 26 так, отримують 28.10 на руки, не студенти отримують 20,70.
Чи ви з іншої планети?
28,10 брутто це 20,70 зл нетто.
Чи ви з іншої планети?
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляКофе в лобби
В Варшаве, как и везде, полно жилья дешевле.
На днях смотрела двушку за 1900
Это здесь какая-то игра: сними жилье подороже
На днях смотрела двушку за 1900
+10000, понти вимагають
Печенюшка• 25 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Ось вам написала монделіз,але ви ж не бачите,і інші так само є.Аое тут агенство,на олх є напряму,плюс завжди можна знайти на сам сайт заводу
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
Та не було ніякого росту цін в 22
для чого Ви відверто брешете? Ціни почали повзти вгору ще щ початком ковіду
Неновая почта• 25 августа 2024
Чехия, аренда с комуналкой выходит около 600 евро. Когда снимала платила за месяц вперёд, плюс залог, плюс посреднику, вышло около 2000 долларов.
Неновая почта• 25 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Чехія, місто 150 тис населення, 16 тис корун, 650 євро, щоб заїхати - ще 16 тис депозиту. Одна кімната і кухня- студія, квартири здають повністю пустими, навіть карнизів і люстр не було, тільки кухонні шафи і плита
Где это? Я в Остраве. Чтобы заехать заплатила больше, но снимаю 3 комнаты с мебелью и дешевле и в отличном районе.
Печенюшка• 25 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Ось вам монделіз 15 оферт,якось немає правда на сайті їх)
Поросенка• 25 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Квартиры от застройщика как раз в Польше сдают с ремонтом. Идеальными выкрашенными стенами, полной разводкой труб сантехники, отопления, электрики, с розетками. Залитыми идеально полами.
Остается положить плитку в Су и ламинат в комнатах. Плюс двери установить, сантехнику и кухню.
Это не будет стоить 50000$ . Примерно около 10000 $
Можно заказать бригаду с ремонтом от самого застройщика. И тогда вы заедете сразу - вам квартиру отделывают к моменту сдачи дома.
Ну и на 2-3 месячный ремонт я бы никак не рассчитывала. Строителей, ремонтников фиг найдешь. А если и нашел, то они сразу делают ремонт паралельно на 2-3 объектах. И растягивают эти ремонты на 5-6 а то и более месяцев.
у мене таке враження, що ви давно не заходили в будівельні магазини і цін не знаєте) особливо порадувало, що за весь ремонт тільки 10000 дол) це ж треба а нам порахувати два санвузла з плиткою та сантехнікою та роботами по 5 т. євро кожен)) вже в ваш загальний ліміт по квартирі не вміщаюсь)) одні двері міжкімнатні від 400 євро найпростіші найдешевші + вхідні від пару тис. євро. + покриття якісне для пола не рахуючи роботу вийде 12000 євро
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ну наверное эта двушка на окраине, без ремонта, и там явно ещё приписка + чинж 1000....
яка ’приписка’? Чинж - це по-нашому квартплата, її немає в Польщі в мізері багатоквартирних будинків
Несемо світло разом• 25 августа 2024
Швеция 3 к кв центр 1600 евро в пересчете +электричество и интернет
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляsim_sims
Не можливо щось здати дорожче ринкової ціни.
+10000000000
Печенюшка• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Чинж це не тільки квартплата,туди ще входить обслуга ліфту,прибирання дому і придомової території
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
я в курсі))))) в 2-х власних квартирах в Польщі живуь діти, зараз маю 2 - в одній живу, іншу здаю))) написала коротко, щоб не розжовувати людині, котра чинж рахує за ’приписку’
А я с Рио-де-Житомира!• 25 августа 2024
дом в дюссельдорфе. 1300 с комуналкой.
к дому прилагается сад и пруд. и парковка. И мастерская. 3 комнаты. 2 туалета.
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляБува і таке
бо це по замовчуванню, стандартно, входить в умову о праці відповідно до корпоративного уставу, що Ви хочете побачити? А оплата надгодин регулюється законодавством Польщі
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Як це не має, а як по вашому оплачується вода, опалення?
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
напряму, по угоді з надавцем послуг., суто по лічильниках. Погугліть на сайтах оренди ’безчинжове’, будете бачити приклади.
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Я знаю багато людей, які живуть у Варшаві і працюють за мінімалку.
Взяти ту ж Жабку - платять мінімалку 28.10 зл брутто/год, на прибираннях 28.10 зл/год. Моя подруга закінчила університет у Варшаві, вона юрист, працює в юридичній канцелярії, отримує мінімалку, і то, ледве знайшла роботу, бо без досвіду не хочуть брати,
кума помічник бухгалтера - мінімалка
Ще одна кума - працює в українській школі в Варшаві - повна ставка, мінімалка
Далі на Новій пошті - мінімалка
Та багато де мінімалка, це я написала, що перше згадала.
кума помічник бухгалтера - мінімалка
Далі на Новій пошті - мінімалка
той, хто працює на мінімалку, не знімає квартири за 3500, значить, може собі дозволити на неї працювати, не напружуючись
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляБува і таке
На заваді отримують приблизно 20,75 зл / год, може 21 зл / год чистими (якщо не студент до 26).
То щоб заробити ті ж 5000, треба працювати 240-250 год / місяць.
а чого не пишете, що так отримують ті, хто ішов через посередника і той вираховує із зарплати своє?
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Тобто ви йдете самі заключайте договір з компанією водопостачання,опалення?
З надавацем послуг знаю інтернет і телебачення, типу якщо хочеш то заказуй собі