Сиреневенькая• 25 августа 2024
Кто в Европе снимает квартиру. Сколько у вас выходит аренда и коммунальные?
Какая страна?
И как вы арендовали, платили за несколько месяцев вперед?
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
напряму, по угоді з надавцем послуг., суто по лічильниках. Погугліть на сайтах оренди ’безчинжове’, будете бачити приклади.
Тут як і у нас в старих будинках лічильник на опалення не поставиш. Щодо води, то особисто у нас без лічильника, і то добре, бо ми втрьох дуже любимо довго сидіти в ванні
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
є різні, є з індивідуальним опаленням, особливо в старих кам’яницях. але там тоді рахунки такі на газ, що чинж буде за щастя
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
я в курсі))))) в 2-х власних квартирах в Польщі живуь діти, зараз маю 2 - в одній живу, іншу здаю))) написала коротко, щоб не розжовувати людині, котра чинж рахує за ’приписку’
Приписка, це означає додаток в об´яві про те, що до ціни оренди треба додати ще сумму чинжу
Печенюшка• 25 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Тобто ви йдете самі заключайте договір з компанією водопостачання,опалення?
З надавацем послуг знаю інтернет і телебачення, типу якщо хочеш то заказуй собі
Є по лічильникам,так як в Україні,рахунок кожного місяця приходить.А є залічка,там де власник квартири подає приблизні витрати води,світла,і вираховує приблизні трати на ці послуги,і тоді приходить перерахунок раз на рік,або в півроку
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
приписка - це ’некурящі, без звірят’)))) а чинж - це стандартно
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Але його пишуть окремою сумою. Тобто оренда 3500 + чинж 1000
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Печенюшка• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Чому в нас старий будинок, опалення котлем,самі собі виставляємо температуру, набагато дешевше ніж центральне опалення.Але ми жару не любимо,24 зимою
Вам телефонограмма• 25 августа 2024
Ответ дляsim_sims
Не можливо щось здати дорожче ринкової ціни.
Угу
Фея_3уровень• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
для чого Ви відверто брешете? Ціни почали повзти вгору ще щ початком ковіду
До чого тут початок ковіду, якщо мова про початок війни
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
до росту цін, а з початком війни ще й додалась нехила інфляція, ціни виросли не тільки на оренду
Як ухурделю• 25 августа 2024
Чехія. 2ох поверховий будинок окремий. З двором. Оренда приблизно 37000 грн. Ком.п. 20000-22000 грн
аромат Жука• 25 августа 2024
Ответ дляКиця-бриця
Більбау,Іспанія 58 м2 , 760 з паркомісцем 150 євро += 2 місяці комунальні
Це яка квартира (однокімнатна)?
760евро- це входить аренда за місяц+150евро паркоміце+2 місяці комунальні?
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
власник не подає ніякі ’приблизні витрати’: в чинж вода, газ, водовідведення, освітлення... ще інше (залежно від наявності) застосовується по нормах споживання, затверджених місцевою владою, на 1 особу, власник подає тільки кількість проживаючих. Опалення - за м.кв, по площі, плюс на кожній батареї є лічильник тепла. після опалювального сезону знімаються показники і робиться перерахунок +/-. На воду так само є лічильники, показники знімають раз в пі року і відповідно перерахунок робиться в ту чи іншу сторону
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
залежить від будинку. В мене знайома живе в кам’яниці, там до стелі 3,3 м, будинок не утеплений, бо автентичний фасад. Мої 860 зл чинжу в опалювальний період для неї недосяжна мрія, хоча площі майже ідентичні
Фея_3уровень• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Якби ви уважніше читали, то не прийшлось зараз все це писати
Перемелица• 25 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
якби ви не розказували казки, що ціни почали рости тільки з 2022 року, то й не прийшлось би писати про ковід. Бо інфляція почала набирати обертів ще задовго до 2022
Настасья Пицун• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
і до чого тут приписка?
До того, що в деяких об´явах не пишеться зразу. А при розвороті опису і умов.
Де пишуть ціна оренди 3500, чинж 800, мінімум на рік, без дітей/звірят
Фея_3уровень• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Ви мене з кимось плутаєте. Бо я такого не писала
Фея_3уровень• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
Не лише перерахунок але й змінюється обʼєм споживання на той, який був останні півроку. Через півроку так само.
сказочное_Бали• 25 августа 2024
Німеччина Мюнхен, 3 кімнатна, 7 хв. від центру. 1700 євро з комунальними. Кауціон був 4000
сказочное_Бали• 25 августа 2024
Ответ дляКофе в лобби
Девочки, кто действительно в Германии работает и с ребёнком
Напишите, остаётся у вас что-то? Сильно приходится экономить?
Я с двумя детьми, работаю одна, на полном самообеспечении. Остается, не шикуем но и не экономлю.
Бува і таке• 25 августа 2024
Ответ дляПеремелица
а чого не пишете, що так отримують ті, хто ішов через посередника і той вираховує із зарплати своє?
При чому тут посередник?
Мінімалка 28.10 брутто, це 20,75 нетто.
Я вище писала про моїх знайомих, вони працюють напряму. Та ж нова пошта, жабка, там працевлаштування напряму і зп мінімалка.
Мінімалка 28.10 брутто, це 20,75 нетто.
Женщинас• 25 августа 2024
Німеччина, маленьке містечко на 15 тис. населення.
Майже 700 євро з комунальними + 180 євро світло з опаленням.
Трикімнатна 80 м2.
Це ціна для малозабезпечених (з WBS, хто знає, той знає)
Трикімнатна 80 м2.
Губки-уточкой• 25 августа 2024
Германия (Бавария) - город 500 тыс. с метро. Аренда 2к. 53 м2 - 640 евро+ коммуналка 250 евро, интернет 30 евро
празники не помню• 25 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
+ вы забыли 200€ детских добавить к детскому пособию. Выходит чуть больше 1000€ на мать и ребенка.
Их же не добавляют. Их вычитают из суммы пособия. 250 платит Фамилиенкасса на ребенка, а остаток до 325 ( или что-то вроде того) Джобцентр. Эти суммы не плюсуются
Непереможна• 25 августа 2024
Польша, большой город. Однокомнатная 2000 зл со всем + свет раз в 2 мес ещё 150 зл в среднем
В общем это 500 евро где-то
Александр_5• 25 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Хочется пообщаться с вами на тему, что Польшу искусственно освобождают от населения. Очень интересна ваша т.з.
1. По моему уже везде в мире убивают средний класс, делая так, чтоб люди пахали от рассвета до заката. Поэтому цены на жилье и продукты такие высокие.
2. Поляки с начала 90 тых на заработках везде, где можна.
3. Если будет то о чем вы пишите, то где остановится ли это на странах бывшего соцлагеря? То есть Австрия, Германия и дальше - в безопасности?
4. Нас ждет судьба Сирии?