КошкинДом• 25 августа 2024

Де дешево продати верхній одяг

У моєї мами був невеличкий бізнес- точка із верхнім жіночим одягом. Мама захворіла не може цим займатися. На яких площадках можна продавати такі речі. Готова віддати нижче закупівельної ціни. На що звернути уваги, можливо якість фото, опис. Частину товару віддала безкоштовно , але хотілося б і продати.
Перша на селі• 25 августа 2024
Які розміри?
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Шафа, Олх, тут в продавалке.
Не ставьте цену сильно низкую, это часто отпугивает.
Посмотрите там что по чем продают. И ставьте среднюю.
Главное хорошие фотографии.
Так же можно попробовать продать оптом лотами
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляПерша на селі
Які розміри?
Із 42 і десь до 64
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Шафа, Олх, тут в продавалке.
Главное хорошие фотографии.
Підкажіть по фото. Я не вмію їх знімати гарні. Але є знайома що вміє. Ці фото роблять на людині чи з спец фоном як студійні?
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Еще как вариант может ее колеги с рынка захотят выкупить оптом
Маргарита-4e6c• 25 августа 2024
на олх важко продати, шахраї постійно на зв’язку. Теж актуальне питання
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Шафа, Олх, тут в продавалке.
Главное хорошие фотографии.
На шафі треба спробувати. На олх виставляла пару позицій то глухо
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Лучше на тремпель или на манекене. Фон чистый, это важно , никаких предметов обихода. Можно найти стоковые фотографии , где она закупки делала и их использовать.
Загуглите « фото для продажи одежды « там подробно с примерами
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Зараз багато хто припиняє торгувати, беруть лише під реалізацію.
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Дякую за поради. Так там є непогані фото коли купувала
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Берите те фотографии и несколько своих добавить и отлично будет.
Название тоже пишите хорошо, чтоб люди могли найти. Для этого подумайте, как бы вы написали эту вещь, если б хотели такое купить
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Дякую. Думала ще рекламу запустити на фейсбук у місцевих групах. Зробити нарізку з фото і рекламу що низькі ціни у зв´язку із закриттям бізнесу
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Тоже хорошая идея. Но у меня никогда в фейсбук не продавалось) не знаю как там) пробуйте и все получится. Как раз сейчас сезон начинается, вам нужно поспешить, чтобы не опоздать
Бойова• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Про бизнес не пишите, подумают, что неходовой товар
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Треба всюди, щоб хоч частину продати. Бо ще рік платити оренду то жесть...
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
А что орендуете? Склад?
автор КошкинДом • 25 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
А что орендуете? Склад?
Два контейнера, хоча б від одного відмовитись
Фокус-Покус• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Ого. Много у вас там. Удачи вам!
Ноу коммент• 25 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Це гарна ідея. Багато хто хоче приміряти і не хоче платити за доставку, так що спробуйте.
LoveYouOrNot• 22 сентября 2024
А віддати дешевше закупівельної поставщику не варіант?