Шумелка Мышь• 25 августа 2024
Омикрон, у кого был? Какие были симптомы?
Сколько болели?
Alena Shvetch• 25 августа 2024
Понос, рвота, тиск піднімався, лихоманка до 39,5, незвична закладеність носу, кашель.
Бараболька• 25 августа 2024
Зараз хворіє чимось мама. Була висока температура два дні, рвота, слабкість, тремор рук. І вже тиждень температура не піднімається тримається 34-35
ПАЦАНКА О• 25 августа 2024
В нас зараз ковід (хз який то штам). Першіння в горлі, головний біль. Температура невисока (37.2-37.5), потім нежить підключився і кашель (з горла йде, в легенях чисто). Загальна слабкість, на 4й день зранку у мене так все тіло боліло, що довелось випити німесил. Але зараз (5й день) вже ніби трохи полегше.