Поділіться будь-ласка досвідом, як привчити дитину спати у своєму ліжечку?
Зараз майже 5 міс., вночі спить зі мною, ГВ. Спить не дуже добре, часто прокидається, годую, потім заколихую у візочку і перекладаю до себе, так як не завжди засинає під час годування.
Вдень лише у візочку спить, заколихую. Здогадуюсь що трохи зробила собі проблпму із заколихуванням але...робила і роблю так як легше на даний час.
Скажіть як і коли ви привчили своїх діток? Як довго з вами спали?
Olga_Ololoeva• 25 августа 2024
Ответ дляМдаа
Были проблемы? Или само собой все прошло без боя?)
Не хотела конечно спать отдельно. Но я была непреклонна, мне надоело что я сплю вечно на самом краю кровати
prosto_aisha• 25 августа 2024
З народження в своєму ліжку. Сумісний сон не для мене. Рідко тільки під час хвороби ( це вже у віці рік/півтора).
Якщо хочете перевчити то прийдеться дня три помучатися поки звикне. Так само як і відлучити від ГВ.
chudo-mama• 25 августа 2024
Одразу з народження, погодувала і поклала у ліжечко вночі. Вдень майже в ліжку не спав, бігала по вулиці з візочком. Якщо часто просинався чи була дуже стомлена, могла спати разом з сином. Або серед ночі, коли просинався на годування, могла залишити у себе в ліжку, але до пів року десь.
Ответ дляМдаа
Воно то легше звісно але...я переймаюсь як воно буде далі. Тут з грудьми поряд спить погано а окремо то взагалі...
Ну я вас не маю чим заспокоїти. Багато дітей сплять з батьками ледь не до школи і нічого з цим зробити не можуть. Діти приходять вночі.
Мої тоже так. Часто хворіли, як тільки починали режим в своє ліжко, а ротім в свою кімнату і наче трохи звикали тут же захворівали і все верталось на своє місце і не можна було відокремить. І так по кругу. Аж до школи.
Може у вас буде багато терпіння і ви все ж будете наполегливою і в своє ліжко, потім в свою кімнату.
Я цей бій програла.
Поки ГВ взагалі не розглядала в своє ліжко, це не сон для мами. Так спросоння всунув цицю, дитина смокче, а я дрімаю. Але я по пів року тільки годувала.
Гв після року взагалі не визнаю. Як тільки дитина їсть всю їжу не вважаю його необхідним. Терпіти не можу як вже ноги звисають до пола, дитина бігає, а потім розриває кофту і дістає цицьку
Я цей бій програла.
Ответ дляРойЛеля
Я цей бій програла.
Я незнаю як буде далі...не скажу що фанатка гв, як вийде, в ідеалі так до року дотерпіти а там вже досить. Мене більше сон турбує ніж гв
для мене щось неймовірне коли дають соску, кладуть в ліжко і все....в мене це буде крутіння а потім крик
Natabond76• 25 августа 2024
Мій зразу спав окремо з народження. Ліжечко обожнював, а от візочок тихо ненавидів. Виїздили на двір у візочку, а потім я тягла його на руках і ще й візочок на додачу
Ответ дляNatabond76
У мене такий період був в 3 місяці, сиділи вдома на вулицю па хв 20 виходили...потім з люльки перейшли на прогулянкову в 4 місяці. Там більше подобається
Natabond76• 25 августа 2024
Ответ дляМдаа
І мій в прогулянці довго сидів. А люльку прийняв тільки коли навчився на живіт перевертатися і виглядати з неї
ТаняСашаМирошка• 26 августа 2024
1,9 до сих пір не спить у ліжечку і ніяким «бубликом» туди не заманити, а ось старша донечка в ліжечку завжди спала з народження. Ось вам приклад однієї сім‘ї, схожих методів, а результати різні. Це я до чого, що всі дітки індивідуальні і потреби у всіх різні, тому шукайте свої варіанти.