Весёлая морковка• 26 августа 2024

Якщо б ваша свекруха працювала нянею, це б було для вас показником?

Довіряли б свою дитину?
БезникаЯ• 26 августа 2024
Я і непрацюючій довіряла
автор Весёлая морковка • 26 августа 2024
Ответ дляБезникаЯ
Я і непрацюючій довіряла
Напевно гарні відносини у вас?
БезникаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Напевно гарні відносини у вас?
Так. У мене була хороша свекруха і бабуся моїм дітям.
Болтушка Му• 26 августа 2024
Мені було б легше так довірити. Моя свекруха мала досвід з дітьми останній раз з моїм чоловіком, звичайно краще якби якийсь свіжіший був, особливо якщо мова йде про зовсім маленьких. Але як няню не наймала б звичайно, і з ночівками б не залишала.
Душка-свекрушка)))• 26 августа 2024
А вы работали няней?
Анютины ласки• 26 августа 2024
Нет, вообще не показатель. Видела, как няни за детьми следят, когда мой ребенок был маленьким. Няни бывают разными и родители бывают пофигистами, так что не показатель вообще.
Заставляличка• 26 августа 2024
Автор, у вас є підстави не довіряти мамі свого чоловіка?
А своїм родичам довіряєте дитину? Чому?
Чарівна патика• 26 августа 2024
Вам би не довірила, Ви дитину ледве не отруїли.
Анютины ласки• 26 августа 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А вы работали няней?
Это очередная серия сериала про свекруху и плохую невестку.
Заставляличка• 26 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Напевно гарні відносини у вас?
А до чого тут гарні відносини і те, чи можна довірити їй гледіти онука?)
Вся в кредитах• 26 августа 2024
А если не работает няней то доверять нельзя ? Как же свекрови мужей ваших воспитывали загадка
Анютины ласки• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
Она же лучше знает, как надо, она же целой няней работает.
Липка-прилипка• 26 августа 2024
Моя і без навичок проф.няні гарно справлялася
ОбережнаЯ• 26 августа 2024
Это свекрови всей советчицы?
Заставляличка• 26 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
про що ви?
Чарочка діда• 26 августа 2024
Довіряла б, якщо б вона не боялася дітей, моя мама боїться дітей, з нею б не залишила
Чарівна патика• 26 августа 2024
Ответ дляЗаставляличка
про що ви?
А там свекруха потайки, не порадившись з мамою, давала дитині якийсь вітамін, а виявилося, що мама вже давала і так.
вре_Динка• 26 августа 2024
Після шквалу тем на порадниці від свекрухи-няні -напрягло б)
Вкуси мене• 26 августа 2024
Главное чтобы отношения свекрови к ребенку было хорошее и она слушала что говорите вы по поводу что можно ребенку, а что нет, а не самовольничала.
Шотуткоїться?• 26 августа 2024
ооо, очередная тема от всекидстаффно любимой сквекрухи?))
АгатаХристя• 26 августа 2024
Большинству нянь вообще пофиг на детей. Наблюдала много няней соседских детей, главное , по телефону поболтать. Нормальных, единицы
Забрызжу ядом• 26 августа 2024
мой муж не общается со своими родителями, а я общаюсь, хочу чтобы у сына были дедушка и бабушка, мои уже умерли. конечно же доверила бы ей ребенка
ОбережнаЯ• 26 августа 2024
А где она делась, были темы от нее?
Ответ дляЗаставляличка
А своїм родичам довіряєте дитину? Чому?
Я і є свекруха, але мені дитину не довіряють. Не привозять до мене. А до них їхати самій в гості, не можу без запрошення.
ХвостПистолетом• 26 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Так вас же недавно приглашал сын в гости. Ездили? Как прошло?
АгатаХристя• 26 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Чем провинились?
Ответ дляЗаставляличка
Ну зазвичай коли погані відносини у свекрухи з невісткою. То невістки впираються рогом і не дають бачити дітей. Але роблять собі гірше бо вони залишаються без допомоги. А свекрухам ні холодно, ні жарко від того.
Шотуткоїться?• 26 августа 2024
Ответ дляАгатаХристя
Чем провинились?
читайте в миллионе предыдущих ее тем)
АгатаХристя• 26 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А внукам?
Володарка мрій• 26 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Давно вас тут не було, свекрушний тріль😂, впіймали натхнення на новий сюжет серіалу?