Чорт і Шо• 26 августа 2024
Не можу приїхати вчасно з відпустки
В компанії, де я працюю, фіксована відпустка тиждень. Так склалось, що я поїхала в гості до батьків, а це 800 км та транспорт, що мав їхати в моє місто вчасно - відмінився. Наступний лише через два дні. Написала керівнику, чи можна взяти за власний рахунок. На що отримала тверду відмову, що в компанії такі правила та категорично не можна брати за власний рахунок після відпустки. Що порадите? Розумію, що є правила, але є і ситуації, що не можна контролювати.
Бентливуман• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Всяке може бути, така компанія
Це остання компанія на білому світі? І точно треба триматися зубами там, де таке придурошне керівництво?
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Посоветуем не мудрить, а так и сказать начальству - не успеваю приехать по независящим от меня причинам. Они что вам выговор сделают, уволят?
Я так сказала, на що стільки негативу отримала в свій адрес.
Лукава_Кiшка• 26 августа 2024
Так а смысл Вашего вопроса - можно-нельзя, Вы ж все равно на работу не попадаете. Ну так и напишите, вне зависимости от политики компании, добраться мне нечем и никак я в понедельник или когда там обещали, не появлюсь. Прошу простить, понять и смириться, но сделать ничего не могу.
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ви неофіційно працюєте тоді? В Україні мінімальна тривалість щорічної відпустки - 24 дні, з них 14 днів треба взяти безперервно.
Я лише півроку працюю, сказали, що маю лише тиждень
Садоводница• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Сказали, що теж не можна
Ну они работают против кодекса.....извините заболеть можно в любой момент
ГороховаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Буває, ’просять’ розбивати і не брати підряд.
Флюорография гуся• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Якщо півроку є, то вже 12 днів заробили (24:2=12). І взагалі після півроку і повної тривалості вже можна брати.
Нафаня Маня• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Це брехня.
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ну так выбирайте минус 800 км оплата за такси или увольнение
В мене не така зп, щоб брати таксі на таку відстань. А потім пів місяця безкоштовно працювати
ГонУрова дівка• 26 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Що значить треба? Це тільки бідні нещасні бюджетники беруть. А тих хто сотнями тищами зарплату отримує радий і тижню
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Ні
ГороховаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Раніше пів року = 24 дня відпустки. Думаю, це лишилося.
Нафаня Маня• 26 августа 2024
Ответ дляГороховаЯ
Так і лишилось
Мама Чели• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Если вас уволят, вы вообще без денег останетесь.
Садоводница• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Сказали, що ні.
Не чудите . Даже есть случаи когда заболел в отпуск. Раньше даже отпуск как бы продлевался на эти дни
Флюорография гуся• 26 августа 2024
Ответ дляСадоводница
И сейчас
ГороховаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляМама Чели
Якщо працевлаштування офіційне потрібна причина звільнення.
Горлаю зрання• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
ну получили и получили
вы их предупредили
что будет дальше, узнаете, когда вернетесь
вопрос пока исчерпан
вы их предупредили
вопрос пока исчерпан
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляСадоводница
Ну вони так сказали
Мама Чели• 26 августа 2024
Ответ дляГороховаЯ
Судя по притырошности руководства могут и за прогулы. Автор же не вышла вовремя на работу.
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
ну получили и получили
вы их предупредили
вопрос пока исчерпан
вы их предупредили
вопрос пока исчерпан
Вони не згідні, кажуть, що маю обов´язково бути на роботі. В мене звичайна посада, продавець-консультант.
ГороховаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляМама Чели
Якщо візьме лікарняний, то не буде прогула.
Садоводница• 26 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А какая у вас зп?
Усатая полосатая• 26 августа 2024
Ответ дляУма Палата
То есть вы используете 24 календарных дня ежегодно?
Не везде дают все 24 дня
Чорт і Шо
• 26 августа 2024
Ответ дляМама Чели
В них якісь дурні правила, про які наперед ніхто не попереджає.