Задолбулька• 27 августа 2024
Инвалиды детства имеют право ездить в маршрутке бесплатно?
Залатавая• 27 августа 2024
Так. І супроводжуючі особи, зазвичай хтось із батьків, в свідоцтві вказано, показуєте водієві.
З горіха зерня• 27 августа 2024
Если это коммунальный транспорт. Частный не обязан. Но может брать одного льготников за рейс.
Саджу все зарання• 27 августа 2024
І не треба ляпити руколицих. У приватних свої правила. Вони працюють самі на себе.
З горіха зерня• 27 августа 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Нет. Есть правила перевозок , установленных горсоветом. Нарушаешь правила, лишают лицензии, повторно получить проблемно. Но чтобы знать о нарушениях, надо жаловаться .
Залатавая• 27 августа 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Що означає ’приватних’? Ліцензія є у будь-якого підприємця, який надає транспортні послуги, інакше б ніхто на маршрут його не випустив. А отримання ліцензії передбачає перевезення пасажирів пільгових категорій в передбаченому місцевими органами влади обсязі. Дітей-інвалідів це стосується завжди.
Кашка-маняшка• 27 августа 2024
Ответ дляСаджу все зарання
В моєму місті приватним перевізникам з міського бюджету компенсовують кошти за проїзд людей з інвалідністю. Є спеціальна картка, яку видає цнап і яка валідується в транспорті і дає право людям з інвалідністю та пенсіонерам. Ліміт - 60 поїздок в місяць. Але від групи інвалідності залежить.
Мрію про пончик• 27 августа 2024
В частных да. 2 человека на рейс, водитель говорит можно или нет. С 10 до 15 часов. Бывает много заходит льготников в автобус и все едут так.
У меня дочка с таким диагнозом.
Гос . Я как сопровождающий в трамвае и троллейбусе тоже еду бесплатно.
А частном я оплачиваю.
Везде свои правила, узнавайте на месте.
У меня дочка с таким диагнозом.
А частном я оплачиваю.
Везде свои правила, узнавайте на месте.
Саджу все зарання• 27 августа 2024
Ответ дляКашка-маняшка
В маршрутках? Карта киянина там не діє
Кашка-маняшка• 27 августа 2024
Ответ дляСаджу все зарання
В маршрутках? Карта киянина там не діє
В маршрутках. Не Київ, Львів, картка леокарт.