Братья Капли• 27 августа 2024
Тошнить, порадьте щось
5 й день місячних,від ранку періодично сильно ьошнить,місячних йде дуже мало,мій гінеколог у відпустці,тошнить і важкість в шлунку така тошнота,порадьте дівчатка щось
можливо хтось з таким стикався
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляYuliia-5161
Купите ондасетрон , он против тошноты
я маю якраз,але просто думаю чому так тошнить
Yuliia-5161• 27 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Можливо у вас розлад шлунку, як варіант . Просто співпало з менструацією
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так возможно это вирус
то було б багато з такими симптомами
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляYuliia-5161
таке було під час місячних ну дуже давно
Yuliia-5161• 27 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Випийте таблетку проти тошноти і побачите, якщо зніме, то можливо шлунок дає, ви ж кажете що важкість присутня
Деловитая• 27 августа 2024
Полынь очень хорошо от тошноты помогает, и при отравлениях тоже, кстати. Ещё чай с имбирём, но у него более лёгкий эффект
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляДеловитая
де його можна взяти полин?
Деловитая• 27 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
де його можна взяти полин?
В аптеке, есть спиртовая настройка или сухая трава, подойдёт что угодно
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляДеловитая
в якому дозуванні приймати?
Деловитая• 27 августа 2024
Смотря что, если настойка, то я пью примерно пол чайной ложки на пол стакана воды. Если заваривать траву, то по инструкции. Учтите, она очень горькая, но помогает очень хорошо
Козачка• 27 августа 2024
Водичка рево, таблетки от укачивания и тошноты и сорбенты лучше пропить
Печенюшка• 27 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
від цього теж може бути?
конечно, кровь это же железо в первую очередь
Катруся 777• 27 августа 2024
Я б радила зробити тест на вагітність. Тому що моя остання вагітність була з місячними, які ніяк не закінчувалися, мазалися. Зробила тест - позитивний.
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляКатруся 777
в мене була затримка 4 дні потім місячні ніби то але не такі як завжди,їх дуже мало,зараз тошнота сильна
Катруся 777• 27 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Тоді точно зробіть, що Вам заважає? Він же не так дорого коштує, але будете впевнені що вагітні або ні. Бо зараз почнете ті всі трави пити і можете ще гірше малюку зробити. Якщо не впгітні- тоді вже будете шукати далі, в чому причина
Братья Капли
• 27 августа 2024
Ответ дляКатруся 777
дякую вам
Катруся 777• 27 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
дякую вам
Немає за що! Напишіть про результат, якщо зробите тест... Цікаво дуже. Мені здається вірогідність висока... В мене прямо звичайні місячні йшли, і в срок, але потім мазалося і нив живіт. Тест показав яскраві 2 полоски.
Гірший варіант - позаматкова вагітність. Тому так важливо визначити, чи там все добре
Леплю из пластилина• 27 августа 2024
Меня тошнит всю жизнь.
Со школы и по сегодняшний день.
Тошнит по утрам, иногда вечерам, от жары, от сильной боли, от физ.нагрузок и т.д.
Единственное, что быстро снимает тошноту - коли и пепси.
Да, это вредно, но никто не говорит пить литрами.
Пару глотков и тошнота уходит
Со школы и по сегодняшний день.
Пару глотков и тошнота уходит
Птица Говоруша• 28 августа 2024
Ответ дляYuliia-5161
Купите ондасетрон , он против тошноты
Без рецепта?
Птица Говоруша• 28 августа 2024
Ответ дляДеловитая
А при беременности можно тоже или нет?
Птица Говоруша• 28 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Домрид мне помогает от тошноты и панкреатин. Плюс во время месячных нельзя есть сладкое, мучное и жирное
Я ем все и норм
Деловитая• 28 августа 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А при беременности можно тоже или нет?
Я точно не знаю, но лучше не рисковать... Все таки она помогает от тошноты, которая не связана с токсикозом, а помогает именно пищеварению