Верочка 100%• 16 января в 11:36

В кого була дисплазія? Якими методами вам діагностували

В мене спочатку пат тест, легка показало
Потім кольпоскопія
Потім біопсія показує що є цей діагноз
Після неї гістологія, я вже нервую, довго робиться аналіз щоб зрозуміти легка чи середня, кому також робили гістологію при дисплазіі?
Мелочунь• 16 января в 11:44
Пап, кольпоскопія, біопсія, гістологія
3 тип. 16 років назад
Зробила конізацію в онкоцентрі
Все
Шмоточницаца• 16 января в 11:47
Гістологія робиться якщо є підозрілі учасники на кольпоскопії. Це обов´язково щоб на ранніх строках попередити онко. На Впч аналіз робили?
автор Верочка 100% • 16 января в 12:00
Ответ дляШмоточницаца
Так, історія така: 5 років назад 16 тип; 3 роки назад ніякого; зараз 18 тип
автор Верочка 100% • 16 января в 12:01
Ответ дляМелочунь
Пап, кольпоскопія, біопсія, гістологія
3 тип. 16 років назад
Зробила конізацію в онкоцентрі
Все
А після цього залишається можливість народжувати?
Мелочунь• 16 января в 12:05
Ответ дляВерочка 100%
Звичайно. Кілька міліметрів слизової шийки на народження дитини не впливають
Шмоточницаца• 16 января в 12:08
Ответ дляВерочка 100%
Треба працювати над имунітетом. Кожен рік робили паптест, цитологію?
автор Верочка 100% • 16 января в 12:21
Ответ дляМелочунь
Дякую бо цього боялася, ще не маю дітей
rammstein• 16 января в 12:21
Напишу досвід своєї подруги.
Іі поставили на Верховинній на облік з діагнозом дисплазія ш/ матки.
Вона вибрала метод лікування не традиційний. Ветеринарний препарат АСД.
Все добре. Зараз дівчинці вже 12 років.
Нікого не закликаю. Але…..
автор Верочка 100% • 16 января в 12:22
Ответ дляШмоточницаца
Так вперше 5 років назад на чек апі виявили. В цьому році вже лікар інший настояв на біопсії та гістології
Шмоточницаца• 16 января в 12:25
Ответ дляВерочка 100%
Тому що є дисплазія, раніше її не було напевно, тому і не робили.
Не рахую, а вважаю• 16 января в 12:58
мені теж вічно ліпили ту дисплазію.
я зацікавилась питанням і виявилося, що це чисто пост-совєтський діагноз. є ектопія, і це нормально. пап-тест треба робити і цього достатньо.
ніяких конізацій не робила і так і живу вже 53 роки, слава богу.
Свисток ля-минор• 16 января в 20:54
Ответ дляrammstein
Напишу досвід своєї подруги.
Все добре. Зараз дівчинці вже 12 років.
Нікого не закликаю. Але…..
При чем здесь возраст какой-то девочки? Дисплазия - это же не бесплодие
Свисток ля-минор• 16 января в 20:56
Ответ дляНе рахую, а вважаю
мені теж вічно ліпили ту дисплазію.
Вы живете, а кто-то умер от рака шейки матки.