Однозначно• Изменено 28 августа 2024

Маю дурний характер, дуже переживаю. Чоловік

Створювала вчора тут тему. Чоловік випадково на правому яєчку вверху нащупав гульку, таку я б не сказала що маленька. В самій мошонці. Не болить. Лише в суботу каже тягнув поперек і віддавало в яйце, почав щупати і нащупав ту гульку, каже то в неї біль віддавала. Боліло недовго і не сильно. Вже не болить.
Розказав мені лише вчора, сьогодні записала його на УЗД. А там піде до лікаря.
Але я постійно дуже за все переживаю. Не спала всю ніч. Думала, переживала.
Начиталась гугла і там всюди рак рак рак.
Дуже і дуже надають що то звичайна кіста чи щось доброякісне, але все ж, дуже переживаю.
Як не зійти з розуму до обіду поки піде на УЗД.
Ще лікаря треба знайти доброго, але перше УЗД, а там далі по ситуації.
Дуже переживаю.
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Нащо сходити з розуму? Ви щось можете вдіяти от прям зараз? Якщо так, то робіть. Якщо ні, то чекайте результатів, а тоді вже вирішите - панікувати чи ні.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ну не всі можуть взяти себе в руки
Миссис Буркул• 28 августа 2024
Ви місто пишіть, лікаря підкажуть. До нашого уролога їздять здалеку, бо він дуже тямущий
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Львів
Як ухурделю• 28 августа 2024
ну сходит к доктору и все будет ясно, чего раньше времени с ума сходить?
Глубоководная селедка• 28 августа 2024
Авторе, ви правильно зробили, що виявили і йдете до лікаря, а не граєтеся у якось саме розсмокчеться.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Та ще нічого не виявили. От намацав в суботу. Сходить на УЗД, а там вже по результатах будем вирішувати. Але я так надіюсь що там все добре
ДваДваВісім• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Ну не всі можуть взяти себе в руки
Ну в вашем случае пора иметь план б на такие реакции. Успокоительные чаи, валерьянка... зачем себя изматывать, головой же вы понимаете, что ещё нет причин.
Черпак_для_фантазий• 28 августа 2024
Автор, видихайте. Узі точно не скаже що то за новоутворення, тільки орієнтовно.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так я з тим УЗД піду вже до уролога.
Черпак_для_фантазий• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Так я з тим УЗД піду вже до уролога.
Рак чи не рак визначає біопсія
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Рак чи не рак визначає біопсія
Але ж на УЗД також щось тай побачать. Не всіх на біопсію відправляють, може там банальна кіста.
Блакитне небо• 28 августа 2024
Это нормальная реакция, а не дурной характер, кто Вам это внушил? Переживать за близких это абсолютная норма. А когда есть причины,тем более.
У страха глаза велики- но все постепенно, все выяснится.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я надіюсь що там все добре. Дуже і щиро надіюсь
А як залізла в Гугл то там один діагноз
НаливайКа• 28 августа 2024
Рак яичка хорошо лечится
Бджолина королева• 28 августа 2024
Якщо шкіра не спаяна з пухлиною, то скоріше доброякісна.
Глубоководная селедка• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Ви пишете, що намацав новоутворення, а потім пишете, що нічого не виявили. Я ж не кажу про щось погане. Я до того, що ви не проігнорували це і йдете до лікаря, це найкраще рішення.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляНаливайКа
Рак яичка хорошо лечится
Так може там не рак а все ок, але якщо він тоді то вже хороша інформація.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Ні там якби на яєчку щось зверху виросло чи спухло, як фасолина вверху яйця. на дотик дискомфорту не визиває. Коли з´явилось не знає.
Ирэн1983• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Естественно там не рак. Но на всякий случай .
У меня узлы в щитовидке , большие и я всегда держу в голове, что рак щитовидки хорошо лечится.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А , дякую. Я не правил но зрозуміла. Так йдем звичайно. Як таке можна ігнорувати
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляИрэн1983
Мамі цього року вирізали всю щитовидки, деякі вузли почали рости, а маленьких було багато. Лікар порадив вирізати. Слава Богу гістологія добра.
Анонім-ка• 28 августа 2024
Значит выпейте успокоительного, если вы такая тревожная.
Черпак_для_фантазий• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Щось побачать, так. Але це не точна інформація
Угадайс• 28 августа 2024
Ответ дляМиссис Буркул
А в якості місті ваш уролог?
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Ну не всі можуть взяти себе в руки
Ви питаєте, як не зійти з розуму. І в той же час кажете, що не можете взяти себе в руки. Отже, треба вчитись брати себе в руки, бо життя - штука буремна і непередбачувана, а ви зараз переймаєтесь невідомо через що. Далеко не кожне новоутворення є онкологією. Далеко не кожна онкологія є невиліковною та смертельною. Це статистика. З допоміжного - заспокійливе якесь прийміть. Самі ж пишете, що накрутили себе.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую. Маю гідазепам. Зараз вип´ю
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Дякую. Маю гідазепам. Зараз вип´ю
Оце правильне рішення)) Бо з чоловіком найімовірніше все добре, а ви собі з переляку можете ще гіпертонічний криз чи невроз заробити.
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую. Постараюсь. Проста та гулька не дає мені спокою
Попадалочка• 28 августа 2024
В мого свекра був рак яєчка. Видалили і живе собі далі. Каже, що на ерекції не позначилося. Так що найгірший варіант теж не вирок