Чумачечая Весна• 28 августа 2024

Адріатика для пляжного відпочинку?

Читаю неоднозначні відгуки, чи гарний колір води і взагалі чи підходить для пляжного відпочинку?
Результат:
вже голосів: 33
24 (72.73%) Подобається
7 (21.21%) Результат
2 (6.06%) Не подобається
Пишу каліграфічно• 28 августа 2024
Підходить, але вже холодно, ну і там завжди тонізуюча вода, може в Італії тепліша. Вода гарна.
Розвідка Маші• 28 августа 2024
Це жарт?Адріатика- прекрасне море, колір води незабутній, і сама вода пахне ніжними парфумами. Ніколи не забуду цей аромат. А пляжі на Адріатиці можна знайти на будь-який смак.
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Якраз хочу поїхати в Сан маріно і на пляжі Італії поблизу
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ну от хтось пише, що гарні бірюзові, а хтось , що брудно сіро
Брехушечка• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Там Римини рядом - вода теплая, потому что мелко, цвет страшный из-за песка
Манкоголік• 28 августа 2024
В залежності від країни. Якщо це Албанія, то не раджу (гарного кольору води Ви там не побачите). А якщо Чорногорія чи Хорватія, тоді раджу)
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Марке хочу
Брехушечка• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Бирюзовые пляжи адриатики в Хорватии и Черногории
Пишу каліграфічно• 28 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
Так, була в Чорногорії, вода прекрасна!!!
Море Щастя• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Не поняла, я была в сан марино, это же город беспошлинной торговли, там нет моря. 🤷‍♀️ Или имеете в виду римини
Тётушка Лошадь• 28 августа 2024
Чорногорія й Хорватія - так, супер. Італія - категорично ні
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ні, в Сан маріно погуляти, а далі на море поблизу
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Чому ні?
Тётушка Лошадь• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Чому ні?
Мутне, зелене, некрасиве море. Ще й запах був у серпні (Лідо ді Єзоло). Не порівняти з Чорногорією й Хорватією
Море Щастя• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Там ближайшее и есть римини, первое фото. И сан-марино)
Сиамская сороконожка• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Син відпочивав в липні в таборі поблизу Сан Маріно. Вода ну точно як в Чорному морі-мутна, брудновата, але була тепла.
Ворую вкусняшки• 28 августа 2024
Плохие отзывы наверное от тех, кто ездит в Римини. Для меня Римини - это худшее, что можно найти в Италии. Я живу на адриатическом побережье, в регионе Марке ,вот фото
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Про лідр де езоло лише погані відгуки зустрічала
АдеКВАтная• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Це залежить від місця відпочинку та пляжу. В Хорватії , де каміння , вода абсолютно прозора, насиченого синього кольору. Чиста , у серпні була тепла. Зараз відпочиваємо на пісчаному пляжу. Пісок частково чорного кольору, звісно , що вода не має того блакитного кольору , коли дно чорно-сіре і хвиля весь час пісок каламутить( пісок дуже мілкий та однорідний без мушель) . Вода дуже і дуже тепла, як чай
Ворую вкусняшки• 28 августа 2024
Еще немного ужасной зеленой воды в Италии на адриатическом побережье ☺️
Тётушка Лошадь• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Тому й про море це написала) Загалом усе чудово було - широченні пляжі, до Венеції рукою подати. Тільки море - бридота
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Де саме живете? Якраз цей регіон хочу
Ворую вкусняшки• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Де саме живете? Якраз цей регіон хочу
Я живу в Чивитанова, но пляжи не хожу там. Езжу в Сироло, Порто Реканати ( пляжи в Порто Реканати с голубым флагом). Ну и в целом по разным пляжам каждые выходные ездим.
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А піщані десь є чи всюди галька?
Ворую вкусняшки• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
А піщані десь є чи всюди галька?
Порто Потенца Пичена. Но я не люблю там пляж. Хотя мой муж любит именно его. Мне там мелко, вода горячая, брррр…
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Вина інших дрібна галька чи крупна?
Джонсонюк• 28 августа 2024
Автор, шукайте невеличке село в Хорватії і апартаменти з видом на море.
Будете самі на пляжі, купа зелені, обожнюю...❤️
автор Чумачечая Весна • 28 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Діти дуже хочуть в Італію, тому плануємо туди
Ворую вкусняшки• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Я Вам рекомендую съездить в Мирабиландию, если дети любят атракционы.
Джонсонюк• 28 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Гарного відпочинку 🤗