И еще вопрос кто там недавно был, копалки где брать в Ашане или там? Как с ценами
В гости звали?• 28 августа 2024
Готель в Хорватії в серпні обійшовся 370 євро за добу. Там класно. Але наступного разу я за ці кошти в екзотику краще полечу) дуже дорого навіть на фоні Іспанії чи Італії
Пацелуйнитуда• 28 августа 2024
коралки примерно везде одинаковые цены, 10 евро, люблю пригороды Сплита
Ms. Dolly• 28 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я на погоджуся. Іспанія при тих же вихідних даних дорожче, це з мого досвіду
Ms. Dolly• 28 августа 2024
Автор, я не була в Примайні, тому не підкажу, але ми в цьому році були в Підгорі, то для мене особливої різниці немає
Файна_зупка• 28 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
У нас был за 180 евро, Дубровник
Все і одразу• 28 августа 2024
Я за Пулу, Медуліні, якщо їдете з центральної Європи.
Якщо з України, то ближче Спліт.
Я закохана в села невеличкі. Апартаменти до 100 євро з видом на море.
Ви самі на пляжі. Оце мій формат вже багато років.
Якщо з України, то ближче Спліт.
Ответ дляВсе і одразу
Якщо з України, то ближче Спліт.
Їдем з Києва, але хочеться на південь . І пишуть що в тій частині самі гарні пляжі . Ось не знаю яке місто обрати
Все і одразу• 28 августа 2024
Ответ дляАлюсик 113
Закохана у Равні.
Якщо потрібні контакти,щоб зняти апартаменти з видом на море, напишіть свій номер, я надішлю в вайбері
Патріотка з дивану• 29 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
У нас был за 180 евро, Дубровник
Хорошая цена,
Я а июле смотрела на август, правда, на 1 сутки, то меньше 300 евро не было.
Поэтому посетили проездом, без ночёвки