Агент Пинкертона• 28 августа 2024
А как дети в школу ходят без вакцины?
Какая там процедура поступления?
Ответ дляЗамороженная селедка
Але в нашій країні кожен робить що хоче. Мої діти повністю вакциновані, але медсестра сказала, що не дасть довідку, бо не має манту. Зробили манту і повернулися, а вона каже, що дасть довідку, коли покажемо через три дні руку. І хоча я казала, що в мене останній день відпустки і потім треба буде брати відгул, вона все одно наполягала на своєму
І ви таким брехливим непорядним особам довіряєте здоров´я своїх дітей???
Правду кажуть, що противниками щеплень не народжуються, противниками щеплень стають.
В вашій ситуації пора хоч щось почати читати про щеплення, про права людей і обов´язки лікарів.
Проба Манту це не щеплення, але перед пробою Манту батьки підписують таку ж згоду, як і перед щепленням.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
Замороженная селедка• 28 августа 2024
Ответ для-Ань-
А саме:
Я знаю, що манту не щеплення. Ми вже три педіатра змінили. Вони ж всі навчаються в нашій системі освіти, коли без хабаря навіть не допустять до екзамену.
Ответ дляЗамороженная селедка
Проба Манту - одна з найбезглуздіших процедур в нашій медицині. Від проби Манту навіть помирають (рідше, ніж від щеплень).
Вашій дитині пощастить, якщо її не поставлять на туберкульозний облік, через ложнопозитивну пробу Манту. Потім проблема знятись з обліку.
А можна було просто відмовитись виконувати забаганки медсестри. Ви ж йшли в медичний заклад за довідкою, а не за пробою Манту... Свідомий інформований вибір.... десь дівся.
Вимірювати імунітет з допомогою лінійки - національна забава українських педіатрів.
Ответ дляЗамороженная селедка
Дешевше у приватного лікаря довідку взяти платно, ніж лікувати наслідки непотрібного вам медичного втручання.