волосатое стекло• 28 августа 2024
AliExpress лак для нігтів, колір(((
Ну що це таке?( Хочу пожалітися на якість. Так, манікюр такий собі, але все-таки лак дня нігтів. Очікування - реальність - реальність через тиждень(( така фігня. Інші нормальні (молочний, бежевий, нюди короче).
Може я десь помилилась?
Не прохожу мимо• 28 августа 2024
Ще два шари нанесіть і зверху топ. На фото сайту не в один шар лак
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Це два шари і топ. База також є.
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляКротоТо
По фото баночки на сайте видно что это витражный гель-лак.
Так, вітражний! Але хіба вітражний має ось так вигоряти? Крім того, він мав бути червоний, а не як варення.
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
І що, у відгуках там всі задоволені? І фото гарні?
107 відгуків. На червоний жодного відгуках. Більшість нюдові
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляPrervana
Топ с уф-фильтром используете? На таком диком солнце как сейчас даже футболки выгорают и кроксы, не говоря уже про лачок😆
Це мій перший такий досвід. Перший!!! Мама постійно користується червоними лаками. Такого не було. Але що правда, вона користується звичайними, не гель. В це гель.
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляPrervana
А як сушити гель-лак з УФ-фільтром?
Ответ дляволосатое стекло
Для летнего периода есть топы с УФ фильтром. Они предотвращают выгорание. Также гель-лаки могут обесцвечиваться от излишне кислотной базы, которая нанесена первым слоем. Перед нанесением цвета убирайте липкость с базы спиртом.
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляPrervana
А може тоді без бази? Все одно вона не виконує свою функцію і зщеплення між базою і кольором без липкого шару не буде?
Не знала. Багато чого не знаю про лаки. Дякую!
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Вася,это база.она такая типа витражки и есть
Проблема не в тому, що воно прозоре. Мені подобається, що воно напівпрозоре. Не подобається замість червоного спочатку був якийсь темно-рожевий, а потім взагалі зник колір.
Lilian-nochka• 28 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Такое оно какое то)))но иногда на али достаточно хорошее попадается)
волосатое стекло
• 28 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ну, я розуміла що на фото багато шарів. Якщо був би напівпрозорий червоний - супер! Але ось так.
Молочний ще брала і ніжно-рожевий. Сподобались. Прозорість менша ніж тут. Цей взагалі прозорий. Не знаю звідки фото в рекламі.
Lilian-nochka• 28 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Попробуйте типа френча,только красным сделайте,поверх это в 2 плотных слоя
Lilian-nochka• 28 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
О,можно блесточки купить,засыпать туда мелкие,дадут плотность
Нашли в капусте• 29 августа 2024
Я думаю що це лак не дуже, і звичайно це не ок.
Я теж раз замовила набір, 3 нормальних, а в двох якісь комки олійні. Розбила, нанесла, знімаю через два тижні, а він всередині мокрий😳 Я таке вперше в житті бачила, щоб зверху твердий, а всередині не загус. Сушу зазвичай ледве не по 3 хвилини. Викинула ті лаки.