Я шалунья• Изменено 28 августа 2024
Не хочу жити в селі
Чоловік купив будинок поближче біля своєї мами в селі. 10 хв ходьби від нас. Там лише одна вулиця. Хоч новенький асфальт,все чисто, але молодій родині вважаю робити там нічого. Повелась і нього на поводу що війна, і не час купувати в місті. Всі гроші вклав в ремонт, внутрішньо і ззовні. Але не відчуваю себе там щасливою. На межі розлучення і я поїхала в Запоріжжя. Дитині майже рік, все цікаво, так спостерігає за всім, посміхається. Але в мене відчуття що я відібрала її у тата, хочу щоб вона жила сім´єю.... Поки ми живемо і різних місцях з ним, але туди повертатися не хочу
Vladimir1978• 29 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
буде інша жити. Мужики зараз в дефіциті
С новым ремонтом.
рукиЖимолости• 29 августа 2024
Якщо питання лише в цьому , то здайте той будинок та винайміть квартиру у місті .