Слухи-руки не распускаю• 29 августа 2024

Объясните мне, почему сначала августа, я никакая, слабость - жесть !

Сейчас вообще катастрофа, даже лежать тяжело. Что делать , боже
Карапулька• 29 августа 2024
Ответ дляMs. Dolly
Автор, попробуйте к терапевту. У меня была долгая слабость, в итоге оказались проблемы с сердцем, осложенения от ковид, сейчас все ок уже)
А які ускладнення від ковід? Як визначали? Бо я пішла до своєї лікарки - даремно тільки час витратила. Я їй симптоми, а вона: та то мабуть стрес. Йдіть відпочивайте, травки попийте я їй: які травки, а приймаю адаптол, а вона: бачите, це все стрес
Сил ні на що як не було, так і немає.
Тому бісить, коли кажуть: йдіть до лікаря.... От пішла.....
ХикориДикори• 29 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Как бы смешно не звучало, ощущение что травят блин чем-то
Я в Австрії. Те ж саме
палка-копалка• 29 августа 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Треба було відстоювати свої дерева! Як же так, що ви дали зпилити все?
Я не знаю, чому ніхто не відстояв. Дізналась випадково. Ми там давно не жили. Просто була якось поруч і вирішила перепочити від спеки, а там - пустеля.
Леплю из пластилина• 29 августа 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
За це можна посадили у в´язницю, всі дерева на контролі міста
Не впевнена. Вони заяву в Жек написали, тобто з дозволом були. 2 квартирам заважало( Взагалі хотіли під корінь, так хлопці, що пиляли сказали, що не будуть цього роботи, тому що дерево живе і не заважають лініям електропередач. Вже відростило нові гілочки, так знову вже балачки завели, що потрібно його знищити. Поки не викорчують- не заспокояться мабуть (
ОйЙой• 29 августа 2024
Ответ дляКарапулька
Сил ні на що як не було, так і немає.
Я так ухо и горло лечу мне говорят пить успокоительные, пока что так и мучаюсь
Ноунэйм• 29 августа 2024
Девочки, я с вами((
Тоже такое состояние. Прочла комменты и офигела. Оказывается у многих такое состояние... Тоже думаю о воздухе, да и понятно, чем мы дышим сейчас (((
Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляТра Ля Ля
І в мене, а я вже думала від чого мені так погано, навіть розмовляти сил нема, як «варена»
Да...
Тушьмушьнюшь• 29 августа 2024
У меня слабость с июня. Еле еле передвигаюсь
Маю сечі• 29 августа 2024
Ответ дляКуда_бежать
Це правда. А у мене так і взагалі джек-пот із того, що тут в темі описали: щитовидка + ковід. І вкотре помічаю що перше страждає після того, як хворієш на друге.
Так, в багатьох щитовидка не в нормі після ковіду.
В мене теж ситуація дивна - щитовидка видалена давно і після ковіду значно підріс рівень ТТГ, перевищував норму. Це при тому, що щитовидки на той час близько 10 років не було і завжди ТТГ коливався не значно, по кілька років на одній дозі була. Можливо і на підробку еутироксу натрапила, а можливо ковід якось та й вплинув, але не на щитовидку, а напевно на засвоюваність еутироксу.
Ms. Dolly• 29 августа 2024
Ответ дляКарапулька
Сил ні на що як не було, так і немає.
Був перикардіт, сімейна подумала що щось з сердцем через задишку та тахікардію, відправила на узд сердця та екг, а потім до кардіолога .думаємо що це через ковід, бо до нього все нормально з сердцем було((
А_мій_самий_самий• 29 августа 2024
Тоже еле ползаю ,33 года ,спина болит ,голова ,после обеда еле ноги передвигаю .
Работа стоячая и ходячая ,активная в общем .
Вот сейчас пришла и упала , ещё и нос не дышит и в горле першит 🥺
Магиня• 29 августа 2024
У меня в Англии, и то же самое.
Мне кажется, это нас дистресс так выматывает.
Прилетела домой на днях, ужасно перелёт перенесла, как никогда. Колем с мамой Цераксон и витамины группы В.
Буду дальше обследоваться, у меня анемия была раньше
Бегущаяпо• 29 августа 2024
Схожі відчуття, списувала на вік, мені 48. Щось роблю по хаті і відчуваю втому нереальну, такого не було
Бабулька• 29 августа 2024
Амброзия ещё .......
Ніколи не збрешу• 29 августа 2024
Жара выматывает. Обстановка напряжённая. Радости не всегда позволять получается.
Форточка• 29 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Оказывается я не одна такая...
Оо, я думала, что это со мной что-то не так, а нас, оказывается, много. Обычно с утра встаю полна сил, а с недавних пор встаю с болью в спине и ноги еле пердвигаются. Для меня вообще это не характерно.
Там все розмивчато• 29 августа 2024
Ответ дляВсім шампаньського
++ лень и тупость! А без травы, цветов, кустов будет беда
Та без цього ще нічого. А от без дорослих великих дерев... А їх ріжуть на кожному кроці. І роблять клумби з туями
Распутница• 29 августа 2024
Ответ дляРаботать надо
все, хто перехворів, ще місяць-два як зомбі, сил немає, сидіти неможливо більше години - треба лягати на 10-15хв, працювати дуже складно.
багато хто має лише оцю слабкість, на роботі страховка, зробили аналізи - таки ковід
А нюх втратили?
Работать надо• 30 августа 2024
Ответ дляРаспутница
А нюх втратили?
нежить такої сили і так довго, що нічого не було чути - просто повністю закладено все і немає можливості дихати носом.
але не так, як в першій хвилі, що потім пів року без нюху. простіше, але слабкість дістає всіх
Завтра не пью• 30 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Так тут не вы одна такая, кто пишет про соабость. У всех возраст что ли? И это после непонятных запахов, которые как раз в августе начались
У меня слабість і голова болить сильно, уже 2 тижні. Таблетки не допомагають(((