4есотка• 29 августа 2024
Мне плохо, поговорите со мной, очень страшно
Летчица• 29 августа 2024
Ответ для4есотка
И меня, прям колбасит всю. Раньше такое было только два раза. Вроде как спокойно сейчас, а колбасит будто интенсивные обстрелы. Еще постоянно пишут что баллистика, потом пропадает с радаров, я вся на нервах с 2х ночи
Берите свой настрой в свои руки. Отвлекитесь. Посмотрите на ютубе смищніх кітиков и растяните губы в улыбке. Насильно растяните. Через несколько минут полегчает. Потому что обратная связь от мимики тоже есть.
Джинци на Флісі• 29 августа 2024
Ответ для4есотка
Мабуть вы безробітна, або домохозяйка.
В мене ось будильник задзвонив, і я прокинулася. Нічого не чула і не знаю. В 22.00 лягла спати. Зараз збираюсь на роботу. Тривоги, шахеды і все інше я просто не помічаю.
Цвіпканя• 29 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Вже прийняли?розкажете потім як стан після нього
принимаю по пол таблетки, когда совсем срываюсь, мне помогает...
Котики-муркотики• 29 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мабуть вы безробітна, або домохозяйка.
До чого тут ’безробітна’?те,що в людей різний рівень стресу,тревожності та страху-це за межами вашого розуміння?
Якщо у вас стальні нерви і спокійно спите коли поруч вибухи всю ніч то вам можна тільки позаздрити
Котики-муркотики• 29 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Пів таблетки яка дозировка?дякую
Цвіпканя• 29 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Пів таблетки яка дозировка?дякую
беру самую малую...
Котики-муркотики• 29 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
беру самую малую...
Спробую теж з малої,а вже якщо не допоможе то збільшу..Вам без рецепта продали?
Цвіпканя• 29 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
где как получаетс купить... попросите семейного рецепт, если что.., а так бегала по аптекам и просила..
Приму в дар• 29 августа 2024
Ответ для4есотка
Почему не уезжаете?
ЗновЗдоров• 29 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мабуть вы безробітна, або домохозяйка.
Важко не помічати роботу ппо і падіння уламків під будинком...
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ для4есотка
Балістику хлопці збивають. Ми вчора не встигли спуститись у сховище з 1 поверху в цоколь, а вони вже все збили.
размахер• 29 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Мне также. Давно корвалол не берет. Сегодня купила Гидазепам.
без рецепта продают?
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Його не більше 7 днів пити. Бо потім навпаки не будете спати, без нього. Мені невролог та кардіолог постійно міняють заспокійливе. То допомагає. Але поки кішка не розбудить.
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Одразу страх і тревожність зникала?
Мене за пів години вирубає. Я після гідазепама армагедон проспала, коли в мене кафель у ванній посипався від вибуху. Чоловік ржав з мене.
Котики-муркотики• 29 августа 2024
Ответ дляБарбітта
А як же на ньому роками сидять,тут дівчата писали-пів року,рік,2
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Мне тоже плохо, но не из за шахедов. У меня болит поясница, ноют ноги. Уже это второй раз как я не могу спать. У меня 30 недель беременности. Не понимаю что со мной, в первую беременность такого не было. А сейчас мне так плохо, не могу спать из за таких болей😭😭😭😭😭
На четвереньки. Я спала як кобила. Одну подушку під живіт. Іншу під груди. І під голову. 3 тижні так спала. Дитина нерв защіимила.
Херсон це Україна• 29 августа 2024
Автор забейте на все, я всю войну ни куда не бегала, видела как летят куски сбитой ракеты, привыкла уже ко всему
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А вони потім без нього спати не можуть. Звикання, як наркоманія. Це мені кардіолог розповідала. Можна тільки 7 днів. Потім лікар міняє на щось інше, якщо після відміни не спите.
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Забити можуть ті, хто турбується тільки про себе. У кого діти малі, то не заб´єш
Котики-муркотики• 29 августа 2024
Ответ дляБарбітта
А на що Вам міняли і що допомагало теж?
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А на що Вам міняли і що допомагало теж?
Спочатку лікар виписує рецептурні. На обліку у невролога, то в мене постійне направлення до нього. Потім після них достатньо новопаситу чи бафазолу. Але в мене графік 3/3. То я можу дозволити собі після стресу вирубитись на добу, проспатись, а потім новопасіт.
Все буде• 29 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мабуть вы безробітна, або домохозяйка.
Мені на роботу теж, коли гуділа тривога не чула, але десь близько 4 ранку почались вибухи, перейшли в коридор. То засну, то знову від бахів прокинусь. Весь день тепер варена ходитиму(
Заздрість то погано• 29 августа 2024
Ответ для4есотка
А ваш город обстреливают сильно? Какой город ?
Мудробаба• 29 августа 2024
Ответ дляБарбітта
Вывозите своих малых детей в безопасное место. Кто вам доктор?
Рву и мечу• 29 августа 2024
Ответ дляГарнюнька
Привыкание к валерьянке? Это что-то новое. Вообще у нее накопительный эффект. Но я не могу даже представить, кому она помогает, разве что детям, и то не факт
Валерьянка вообще не доказана
Барбітта• 29 августа 2024
Ответ дляМудробаба
Ви достали зі своїм вивозить дітей. Ви розумієте що не можна вивезти 100% дітей? А якщо їх і вивезти, то все одно забити на них і на себе не можна. Бо дітям потрібні живі батьки.
Та прям багіня• 29 августа 2024
Ответ дляГарнюнька
Мне помогает , я сразу засыпаю .
А вот если каждой день то уже не работает . Возможно на каждого по разному действует