На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
Kidstaff Bot• 29 августа 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf