Baba Nina• 29 августа 2024

За Покровском Павлоград, а потом Днепр

На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
mabelleamie• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
owl62• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Я бачила дерева у дворі поспилювали на дрова. Люди пустили пожить безкоштовно в хаті. Це прямо недавно було, не в 2014
Теж знаю історію, пустили безкоштовно пожить в квартирі(навіть комунальні не треба було платить). Так через місяць вони втекли, вкравши пральну машину, холодильник, газову плиту, мультиварку і праску. Хазяйка говорила, що крадіжку мультиварки і праски ще може зрозуміти, але що вони робили з великогабаритною технікою? Мабуть продали На ОЛХ за півціни
avicber• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
А наші там сидять за них, в мене тільки 4 чоловіка з родини. От нашо воно мені захищають той уркаганський менталітет і ’я нє разгаваріваю па укрАінскі’? Кожен день переживать, і це ще не мій чоловік і не моя дитина. А скільки з центру, з заходу вже загинуло щоб вони квакали що западники всє в польше а наши мальчікі там воюют?
У меня огромное количество ребят тоже в окопах. Краматорск. Не надо тут снова начинать делить Украину. Ее и без вас делят.
owl62• 29 августа 2024
Ответ дляNat-li
То від надлишку тестостерону)
Уже б знайшов тут собі якусь даму
кпсс ніби-то заміжня, колись волала ’випустітє мужа’
avicber• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
А я вже помітила, що то залежить від предків. Якщо прадіди були корінні українці, жителі Сходу України, то ніяким рускім духом і совком це не викорінити. А от потомки гебні, яких навезли для русифікації Донбасу, ото і сидять як ВПО. Багато хто захищає рідний Донбас, ото і є українці, навіть якщо розмовляють російською.
Удалено администрацией...
Zelenkа• 29 августа 2024
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
avicber• 29 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
avicber• 29 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 29 августа 2024
Дивно, як то ще немає зеботів, мабуть, вчора зміну здали. У яких перемога за перемогою. Маю знайомих в тих краях, якщо раніше настрій був обнадійливий, тепер шукають і пропрацьовують варіанти виїзду при погіршенні ситуації. Грьобана русня((
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Я чомусь вірю що це вона сказала, і мабуть тому що їй видніше, вона місцевих олігархів і вату мала добре вивчити
Местные олигархи б не пострадали точно, а люди да, украинцы.
Олигархи востока при любой власти неплохо я чухаются.
На самом деле те призывы Юли ( мнимые или явные, не знаю) в 14 году был тригером, было много скандалов по разъединению.
Это был этап информационной войны тогда.
LeraApril• 29 августа 2024
Ответ дляbegovelik
А где его видео? Лично я вижу их «ползучее» наступление, при котором они теряют огромное количество орков. Но людей у них много и они медленно продвигаются вперед. Как в фильмах про зомби-апокалипсис
В том-то и дело, что немедленно
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Знов винна Юлька, а не ті ватні місцеві
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Не забудьте написать про західняків, які миють туалети в Польщі, а гордий народ Домбаса ніколи до такого не опускався, вони просто чекали пітуна з мішком дєнєг)))
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Західняків створив Лєнін, беріть вище. От і все понятно з вами, і не треба робити ніяких досліджень про те, хто в основному живе на Донбасі.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляavicber
З радістю б розділила і віддала Донбас росії. В мене в місті бачу купу людей, і зразу видно що це люди з девізом в очах ’нє вєрь нє бойся нє просі’. І так, українську спочатку вивчить, а потім розказуйте хто буде ділити Україну_) смішна яка
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляowl62
Дивно що унітаз не вкрали))) дуже дивно, це їхнє генетичне
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
Я не з ЗУ)
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви в мене конкретно запитали, що я зробила, я вам відповіла. Поясніть, як я ще могла вам розповісти про «внесок» не використовуючи слів?
І, так, завдяки нашим військовим, внескам від небайдужих людей до долі нашої країни, як я, і інші, ви ще в безпеці. Чи мені має бути за це соромно!?
Звичайно, легко триндіти, що все те, що відбувається конкретно з вами, це завдяки лише Богу бла-бла-бла.
Тобто ви серйозно вважаєте, що ваші смішні 100 грн, пару сіток і якісь там банки для свічок допомагають мені безпечно жити у Києві, без чеченів? Ви настільки себе любите? Ну повісьте грамоти на стіні, щоб не забувати свої досягнення. Ні, не треба мені нав´язувати почуття провини і вдячності, усе, що відбувається в моєму відносно спокійному житті це не ваша заслуга і не ваших донатів, це лише щасливий випадок долі. Краще поцікавтесь, куди насправді ваші донати йдуть..
Natal_ka91• 29 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
Кого там ущемляють?
lyudai• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Ок, давайте так. Пво збило ракету в чийсь будинок. То це хто винен? Пво? Зсу не зберегли? Путін? Тобто поки житло ціле, ЗСУ треба дякувати. Коли ні, то винна росія. Цікаво виходить.
Так хто винен в тому, що ракети на нас летять і їх збивають?
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
Кого там ущемляють?
Донбас думає що українці етнічні і носії української мови живуть лише на Заході України, як неочікувано))) почитали б хоча б підручники про українців
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Знов винна Юлька, а не ті ватні місцеві
Слухайте, я коли в Польщі працювала, отаких як ви слухаючи потім питала: а ви би не проти були якби вашу тернопільську чи франківську область Польша до себе приєднала?

Україномовні патріоти зразу в лиці мінялися. Рівень сепаратизму не менший ніж на Донбасі. Тільки про те говорять тихо і стримано.
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990

Да-да, прийшов час невидуманих історій))))
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Та ви б там усі з радістю поміняли Україну на польське громадянство. Давайте не будемо
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990

Ці басні ви можете розказувати тим, хто ніколи не був на західній. Я була і навіть жила певний час, так що ваш трольний акаунт не цікавий. Вже не вперше помічаю що з нього пишеться
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Ви це хто?
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Колективна сушка це як? У вас комуналка?
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Цікавий, не цікавий, але охочих бути під Польщею достатньо. А взагалі не розганяйте ненависть
Emm11117• 29 августа 2024
Ответ дляlilu1990
В методичці не написано, що носії української мови живуть не лише у Львові? Ой проблєма какая нєвідаль