На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
Ответ дляКоролева роз
Тобто ви серйозно вважаєте, що ваші смішні 100 грн, пару сіток і якісь там банки для свічок допомагають мені безпечно жити у Києві, без чеченів? Ви настільки себе любите? Ну повісьте грамоти на стіні, щоб не забувати свої досягнення. Ні, не треба мені нав´язувати почуття провини і вдячності, усе, що відбувається в моєму відносно спокійному житті це не ваша заслуга і не ваших донатів, це лише щасливий випадок долі. Краще поцікавтесь, куди насправді ваші донати йдуть..
У каждого родные или друзья на фронте,вот им и идут.У вас спокойная жизнь?И у меня,и обеспеченная и спокойная.Мы с детьми ,с родными прекрасно себя чувствуем в Украине,благодаря ВСУ.
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляowl62
Форумчанка ’Королева роз’ той Ахмат зустріне з хлібом -сіллю
Я нікого не чекаю, облиште свої безглузді думки
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
А де у нас притисняють російськомовних?
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляlyudai
Так хто винен в тому, що ракети на нас летять і їх збивають?
Удалено администрацией...
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляlinakyl
Щось часто не доходить, і всі про це знають. Мама фальшивих зборів.
mabelleamie• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
А де у нас притисняють російськомовних?
пост 258 почитайте
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
пост 258 почитайте
Прочитала. Про щелепу то взагалі популярний жарт. Що вас так зачепило? Вам ніхто не забороняє спілкуватися російською вдома. До речі, я щодня спілкуюсь двома мовами, і в сім´ї такій виросла, але думаю я українською мовою, вона мені рідніша. На західній Україні завжди не любили російськомовних, це ні для кого не секрет.
Ответ дляКоролева роз
Згадала ці історії про тест на мову в Латвії, де кацапки почали помирати перед тестом, хтось захворів, зламав ногу аби тільки челюсть не рівняли їм)))
виктория7аас• 29 августа 2024
Ответ дляBaba Nina
Я считаю что по договорняку наши отдадут кацапам всю Донецкую область. Для того чтоб сохранить лицо диктатору и дать возможность выйти из войны с оторванным куском чужой земли.
да не смешите вы постоянными ужимками про ’договорняки’,’заносы чемоданов денег’ и прочие ’порешания’.
неужели не понятно что в мире может решаться без привязки к деньгам.
Не, реально, разве можно предположить что в кремле есть силы, которые за бабло готовы слить свои интересы ???
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Чому ви так вчепилися у «100» гривень і не намагаєтесь помічати фразу про те, що було витрачено мільйон або декілька на допомогу?
Звичайно, я розумію, що ви не оціните мій внесок, добре, що є люди, які цінують😝
Khovanskaya• 29 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Бубочка знає, що робить (по крайней мере, он так сказал на недавней конференции), у него и у Сырского все по плану.
все по плану а план по кругу...
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А навіщо вам чужа оцінка і похвала? Ну ви серйозно? Скільки вам років? Обгортка не відповідає дійсності, до речі. Мільйон можна було й на квартиру витратити, купити дітям м´яса, фруктів, звозити відпочити. А не в повітря випустити
mabelleamie• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Для чого мені оцінка? Для того, що є розуміння, що я на правильному шляху.
Похвала? Якимось чином мотивує рухатись далі.
Обгортка не відповідає дійсності? Це каже мені умовно якийсь декілька днів назад зарєганий бот, на слова якогось я маю звертати увагу?
І, до речі, мʼяса та фруктів теж вдосталь😝😀
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляlyudai
Удалено администрацией...
Майже завжди, ок. Сьогодні в Києві знов уламки впали на будинок
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Похваліться ще тут м´ясом і фруктами, Господи
Обгортка не відповідає і не може відповідати дійсності, бо в нас не виграшна позиція.
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...