Поумничка• 29 августа 2024

Як ваші діти реагують на лікарів? Бояться чи ні?

Моя донька панічно боїться
Результат:
вже голосів: 37
28 (75.68%) Не бояться
5 (13.51%) Бояться панічно
4 (10.81%) Бояться
мистерЛяпсус• 29 августа 2024
Дивлячись які лікарі, педіатра не боїться

Проработник• 29 августа 2024
Або дитина мала негативний досвід, зробили боляче. Або в родині хтось лякав. Розмовляйте з дитиною, пояснюйте. Є цікава передача на каналі Давинчи ’Операція Ой’ там два прикольних лікарі показують і розказують про лікарню, лікарів, людське тіло. Моя обожнює дивитися
автор Поумничка • 29 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А яких боїться?
мистерЛяпсус• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
А яких боїться?
Стоматолога
автор Поумничка • 29 августа 2024
Ответ дляПроработник
Моя боїться діагнозів, що щось буде не так, що щось скажуть про здоров´я.
Не знаю чому так.
Навіть педіатра боїться, ніхто ніколи її не лякав лікарями
So_so• 29 августа 2024
Обычно мы ходим в хорошие клиники, где максимально бережное отношение, лежали в стационаре в Добробуте, всё было супер.
Раз попали по скорой в гос больницу, это катастрофа, начиная от того, что они прокололи ей руку 6! раз, не смогли поставить катетер, на этом это издевательство прекратила, заканчивая тем как они мне заявили, что в реанимацию ребенка забирают без мамы и он там лежит один.
автор Поумничка • 29 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Стоматолога
Моя теж мало свідомість не втрачає, сидить на тому кріслі з льодяними руками і зелена

Проработник• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Не знаю чому так.
Ну Ви ж розумієте, що просто так з нічого не буває. Була якась розмова серед дорослих, яку вона почула і це її лякає. Просто Ви не звернули на це увагу. Пояснюйте
Там-тарарам• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Не знаю чому так.
Так це не лікарями лякали, а діагнозами, типу, не будеш щось їсти, або навпаки, будеш багато їсти-, буде боліти живіт/буде язва/помреш і тд.
So_so• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Не знаю чому так.
Бояться манипуляций и диагнозов это совершенно разные вещи. Во втором случае нужно понимать, что у ребенка с нервной системой и что у мамы с ней.
75В• 29 августа 2024
Не бояться і ніколи не боялися. Я чесно розказую, що буде відбуватися, вони знають, що буде безболісним, а де треба буде трохи потерпіти.
Проработник• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Да, в реанимации ребенок лежит один, потому что это реанимация, а не проходной двор
Доктор Варвар• 29 августа 2024
нет, не боятся. Только положительный опыт. Хотя младшая с 3 лет каждые 3 месяца клиент стоматолога без анестезии, а старшей в 8 оперировали паховую грыжу. Всё спокойно. Может, потому что я сама спокойна и объясняю всё всегда честно.
75В• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Не знаю чому так.
Подумайте, можливо у дитини тривожний розлад.
So_so• 29 августа 2024
Ответ дляПроработник
Ничего подобного. У нас законодательно принцип открытой реанимации, мама может находиться с ребенком.
Пукимончиг• 29 августа 2024
Не боїться. При тому, що видаляли апендицит, три рази стаціонару з запаленням легень, мігрені (катетор змогли роставити лише після більш нід 20 проколів, і то на нозі). Сама просилась до стоматолога рвати молочні зуби, кров здавада без проблем поки якийсь істеричний хлопчик років 10 не верещав так, що я думала, його там живцем пошматували вже.
Але не боїться лише тому, що користуємось переважно приватною медициною.
Бідося• 29 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Стоматолога
Лікували зуби? Бо привела до стоматолога, там мультік, стоматолог дуже привітна дама, все їй розповів, показав, та і все.
Лікарів не боїться, мабуть дуже повезло з лікарями, що ведуть дитину. До уколів звик.
автор Поумничка • 29 августа 2024
Ответ дляТам-тарарам
Нічого такого не казали.
Стоматолога боялася завжди. А як видалили зуб так взагалі
Педіатра не боялася, поки він не сказав що в неї сколіоз і треба сходити до ортопеда.
Ортопеда боїться дуже, офтальмолога теж, медкомісія це просто треш якийсь
So_so• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Нічого такого не казали.
С таким лучше раньше пойти к психологу

автор Поумничка • 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Вона і маніпуляцій боїться дуже.
Як лікує зуби у стоматолога, сидить зелена і боїться що щось не те зроблять або що боляче буде
So_so• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Вона і маніпуляцій боїться дуже.
Это гос стоматология?
Там-тарарам• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Нічого такого не казали.
Це ви так думаєте, казали, або не звернули увагу, або ж говорили між дорослими. Діти все чують і впитують. Був такий тон і така подача, що дитині це відклалося і небезпека.
Я шалунья• 29 августа 2024
Ни в Украине , ни в другой стране не боится врачей. Он со всеми дружит ).
Пукимончиг• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
З 6-то то пощастило. З 26 і не шуткую.... але, розумію, що був якийсь спазм судин. Змогли поставити лише в реанімації на нозі. Всі руки зверху до низу поколоті були...думаю, як лікарі могли б раніше побачити проблему і не практикуватись всією лікарнею
автор Поумничка • 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Это гос стоматология?
Ні, я вожу до гарного стоматолога в приватні
Там-тарарам• 29 августа 2024
Особливо, коли батьки роблять акцент типу: не бійся, це буде не боляче.
Це має протилежний ефект, дитина вперше може і не збиралася боятися, але якщо декілька разів так сказали, то боятися буде.
Bransoletka• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Приватна клініка не показник. В ’Оберіг’ моїй дитині 40 хвилин не могли поставити катетер під крапильницю, прокололи всі вени на руках і ногах
КаваЗМолоком• 29 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Мне 30, я до сих пор так сижу))
КаваЗМолоком• 29 августа 2024
Сколько лет?
Проработник• 29 августа 2024
Несколько дней назад умер мальчик 16 лет. При разборе причин всплыло, что ребенку с 11 лет почти каждые полтора года в крутой Киевской частной клинике удаляли наросшие миндалины и обясняли родитетелям: ну такая особеность у Вашео ребенка, перерастет. И не разу не сделали биопсию НИРАЗУ. При вскрытии у ребенка обнаружили опухоль в гортани, которая давала такой ефект. Вот Вам частная клиника- платите деньги и все